tatafa tatafa komentáře u knih

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Označená Označená Kristin Cast

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Gorilí máma Gorilí máma Lucy Daniels

Ztracené koťátko Ztracené koťátko Lucy Daniels

Koťata v kuchyni Koťata v kuchyni Lucy Daniels

Elizabeth má trable s kluky Elizabeth má trable s kluky Enid Blyton

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Velice čtivá a zajímavá knížka. Pouze zpětně nevím, čím mne oslovila.

07.01.2017 5 z 5

Anita a koně Anita a koně Lise Gast

Krásná a velice čtivá knížka o koních a době minulé. Mohu jen doporučit!

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Krásná a velice čtivá trilogie, asi jedna z mála knížek od této autorky, ke kterým jsem se dříve čas od času vracela, a která mne více zaujala.

Léto plné kotrmelců Léto plné kotrmelců Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

07.01.2017 5 z 5

Vzrůšo kvůli nové holce Vzrůšo kvůli nové holce Věra Řeháčková

07.01.2017 3 z 5

Tajemno kolem děvčátka z divočiny Tajemno kolem děvčátka z divočiny Věra Řeháčková

Poprask na Závětrné hoře Poprask na Závětrné hoře Věra Řeháčková