tatafa tatafa komentáře u knih

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

První velké závody První velké závody Joanna Campbell

Krásný, dojímavý příběh, ve kterém hraje hlavní roli N/naděje. Vřele doporučuji!!

Hříbě jménem Naděje Hříbě jménem Naděje Joanna Campbell

Poník k zulíbání Poník k zulíbání Julia Boehme

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Nerozluční přátelé Nerozluční přátelé Julia Boehme

Loupež v Safariparku Loupež v Safariparku Julia Boehme

Julie na prázdninách Julie na prázdninách Christiane Gohl

Krásná a zajímavá série, která dokáže podrobně a přesto jednoduše popsat problematiku koní a jezdectví. Vřele doporučuji!!

Julie a španělský hřebec Julie a španělský hřebec Christiane Gohl

Julie a bílý poník Julie a bílý poník Christiane Gohl

Julie a kůň snů Julie a kůň snů Christiane Gohl

Julie a hříbě Julie a hříbě Christiane Gohl

„Svatba bude, Hanko!“ „Svatba bude, Hanko!“ Květa Šímová

Na počátku velice zajímavá a čtivá série, která byla, dle mého názoru, zbytečně protažená a ztratila pro mne kouzlo.

Hanka na táboře Hanka na táboře Květa Šímová

Hanka, nejlepší holka Hanka, nejlepší holka Květa Šímová

Hanka se zamilovala Hanka se zamilovala Květa Šímová

Hanka v tanečních Hanka v tanečních Květa Šímová

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Poměrně čtivá romantická série s netypickým tématem, která mne však ničím nezaujala a ani neoslovila.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Oběť Oběť Andrea R. Cremer