Tehanu Tehanu komentáře u knih

Základy anatomie 3. - Trávicí, dýchací, močopohlavní a endokrinní systém Základy anatomie 3. - Trávicí, dýchací, močopohlavní a endokrinní systém Rastislav Druga

Rozhodně příjemnější čtení,než samotný Čihák.

22.03.2014 4 z 5

Memorix anatomie Memorix anatomie Radovan Hudák

Učebnice s ohromným potenciálem, medikův dobrý kamarád. V tuto chvíli se již připravuje třetí vydání. Já vlastním kus ještě z prvního vydání, kde kniha obsahuje množství větších i menších chyb, které se postupně opravují. Takže na chybky pozor :) Jinak jsem ale moc ráda, že taková kniha vyšla, formát se autorům velice vydařil.

22.03.2014 4 z 5

Anatomie 1 Anatomie 1 Radomír Čihák

Kniha na mnoho večerů ;) Mám ji a zatím si ji asi i ponechám, protože obrázky jsou moc fajn.

Zlatka nezbednice Zlatka nezbednice Věra Řeháčková

Tuhle knížku jsem četla snad desetkrát. Fakt hezká a milá knížka.

22.03.2014 5 z 5

Jedna z mála povinných četeb,které jsem si nakonec zamilovala. Pane učiteli,moc děkuji za ten týden zoufalství a luštění veršů, ke kterým jsem měla odpor. Sama bych se do toho nikdy nepustila.

22.03.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Vzpomínky... Knížku jsem dostala jako osmiletá jako dárek. Vůbec se mi tehdy nelíbila obálka (vážně nevím proč), takže jsem se knížce vyhýbala úspěšně dva roky (při tehdejší frekvenci čteníkniha za dva dny). :D Nakonec jsem tedy s Harrym přežila docela dost let plných čekání na další vydání... Moc moc dobrá knížka :)