Turante Turante komentáře u knih

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Všechny povídky se mi četly moc dobře, každá měla něco do sebe, i když Chuckův život byla asi nejslabší. Pro mě nej byla asi Telefon pana Harrigana a Když teče krev.

18.08.2021 4 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Příběh byl zajímavý a čtivý, ale rozhodně to nebyl horor. Ani zdaleka se nepřibližuje knihám Darcy Coates, ale čte se dobře.

11.04.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

No, mělo to tedy větší potenciál, než co z toho nakonec vzniklo. Pěkná oddychovka, snad bude příští kniha lepší.

20.11.2020 2 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Příjemné pokračování prvního dílu, bylo zajímavé sledovat, jak se vyvíjí vztah mezi Jude a Cardanem. Konec byl tedy divoký a hned jsem se musela vrhnout na třetí díl.

11.11.2020 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Zajímavý příběh ze světa víl, pěkné YA čtení, příběh má spád a konec vás donutí sáhnout po pokračování.

03.11.2020 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tak tento díl byl plný zajímavých zvratů a akcí. A ten konec? Grrrr. Jdu na další díl.

30.10.2020 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Opět super díl, který rozplétá další nitky příběhu. Velké plus za konec.

19.10.2020 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Trochu slabší díl oproti prvnímu, ale pořád vás děj vtáhne a čtete a čtete dál.

08.08.2020 4 z 5

Prokletý Prokletý Benedict Jacka

Jojo, Alex je mi hodně sympatický a líbí se mi, jak si umí poradit skoro za každé situace. Myslím, že tato série bude hodně dobrá, snad letos vyjde i třetí díl.

25.07.2020 4 z 5

Hmm, vůbec netuším, jak mi mohla tahle upírská knihu uniknout, protože rozhodně stojí za to. A ráda bych si přečetla i pokračování, pokud snad někdy bude.

03.06.2020 5 z 5

Statečná srdce Statečná srdce Ariana Franklin (p)

Úžasný historický příběh, který popisuje hodně drsný život v Anglii.

20.05.2020 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Příjemná detektivka na večer či letní čtení.

20.05.2020 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Opět zajímavý případ, který Theo řeší. Hlavní hrdina mi je prostě sympatický. Co mi trochu vadilo bylo, že konec byl na můj vkus spíš odfláklý, hlavně když srovnám jeho chování v prvním díle. Ale četlo se mi to super a pustím se i do dalšího pokračování.

14.05.2020 3 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Opět super díl, bylo toho tam opravdu hodně, těším se na další.

28.04.2020 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Další skvělý příběh o Amélii a jejím životě s duchy. Vždy mě příběh vtáhne tak, že knihu jen nerada odkládám a většinou ji přečtu během dne či několika dnů.

20.04.2020 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Kniha se mi četla vcelku dobře, zajímavé téma, které mě chytlo. Určitě si přečtu i další knihy od autorky.

29.02.2020 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Řekla jsem si, že bych si Zaklínače už taky mohla přečíst a nezklamal mě. Jen tedy mi úplně nesedl styl, jak jsou povídky poskládané. Teď se jdu vrhnout na pokračování.

06.01.2020 4 z 5

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Tahle série mě faakt baví a tenhle díl obzvlášť, když to nebylo zase jen kožoměnec a Psy. Doufám, že brzy vyjde další díl, nemůžu se dočkat :)

03.01.2020 5 z 5

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Tenhle díl se mi asi zatím líbil nejvíc, snad se to v dalším moc po...

30.12.2019 5 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur