Turante Turante komentáře u knih

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Druhý díl série byl také moc dobrý. Po skončení prvního dílu hned navazuje, takže kdyby to byla jedna kniha, možná by to bylo lepší. Líbí se mi zakončení, prostě romantika. Takže sérii bych dala 3,5*.

17.08.2022 4 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Skvělé pokračování série, tento díl byl pro mě o fous lepší než první. Miluju Audrey a Thomase a jejich vzájemné špičkování. Moc se těším na pokračování a věřím, že bude zase o něco lepší ;)

11.08.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Nebylo to špatné, ale spíše thriller než horor. Děj se vyvíjí velice pomalu, největší skok je až na konci. Taková jednohubka k přečtení.

12.07.2022 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Moc dobrý první díl série. Líbilo se mi střídání vyprávění postav, hlavní hrdinové jsou sympatičtí a chcete číst pořád dál a dál. Rozhodně se pustím do dalšího dílu.

07.07.2022 4 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Moc se mi to líbilo, bylo to mrazivé, napínavé, obě linky vyprávění skvělé, hrdinové sympatičtí. Prostě se to skvěle četlo, že jsem se jen nerada odtrhávala. Konec mě tedy vcelku překvapil. Další skvělá kniha od autorky.

02.05.2022 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Moc pěkný thriller, sympatické postavy, uvěřitelný děj, dobře stupňované napětí. Ovšem když to srovnám s Kim Stone od Marsonsové, tak je to spíše slabší. Každopádně si určitě udělám čas i na další díly ze série.

30.04.2022 3 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Tenhle díl jsem začala číst okamžitě po druhém, prostě jsem potřebovala vědět, jak to dopadne. Moc se mi líbí, že autor dokáže popsat nejen zlo, kterého jsou lidé schopni páchat sami na sobě a ostatních, ale i to dobro. Opět plno akce a zvratů, konec vcelku překvapivý i když se dal čekat. A jdu na čtvrtý díl ;)

25.03.2022 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

I druhý díl stál rozhodně za přečtení. Pokračuje tam, kde skončil první díl a rozvíjí vztah mezi hlavními postavami. Opět to bylo plné akce a nových informací, jak to mám ráda. Doufám, že na třetí díl nebudeme muset čekat dlouho ;)

25.03.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Kniha mě pohltila, musela jsem číst pořád dál, super prostředí i postavy. Co mě dostalo byl konec, jakože cože, to vážně? Teď po přečtení vůbec netuším, co si myslet. Doufám, že pokračování bude co nejdříve!

20.02.2022 4 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Autorka této série prostě umí krásně vyprávět. Ano, je to prvoplánovité, on je ten co jediný může chránit, co je moje nedám apod. a ona je chudinka, křehká a nemožná. Ale zároveň je zde super ta chemie mezi nimi a že jsou ochotni za druhého položit život. Zde mi opravdu ke konci i slza ukápla, prostě skvělý díl i celá série, snad nakladatelství vydrží a vydá sérii celou.

15.01.2022 4 z 5

Harrow Devátá Harrow Devátá Tamsyn Muir

Super, opravdu skvělé pokračování série, chyběla mi Gideon a její humor, ale Harrowhark má rovněž své kouzlo. Tento díl byl více pochmurný, místy zmatený, ale vše na konci dávalo smysl. Doufám, že na pokračování nebudeme čekat dlouho :D

11.01.2022 5 z 5

Hodnota krve Hodnota krve Lusy Adams (p)

Druhý díl se mi opět moc líbil, spousta akce, nových informací i pokračování milostného vztahu. Už se nemůžu dočkat třetího dílu!

02.01.2022 5 z 5

Pouto stínů Pouto stínů Keri Arthur

Příběh ze světa Riley Jonsonové jsou vždy super! Tento byl opravdu napínavý a konec jsem trochu obrečela, ale dopadlo to tak, jak jsem si přála. Teď už jen vydržet do dalšího dílu :)

20.12.2021 4 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Vcelku zajímavý příběh, velice zajímavé prostředí, ze kterého se dalo vytřískat mnohem víc. Postavy mi ani jedna nebyla moc sympatická, děj nebyl špatný, ale na to jak se to rozjelo, tak konec byl prostě slabý.

22.10.2021 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tento díl byl možná trochu nadbytečný, neustálé přetahování Edwarda a Jacoba mě moc nebavilo. Ale je pravda, že se tam mnoho věcí vysvětlí.

02.10.2021 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Moc pěkný příběh, který vychází z pohádky, ale přitom je to místy i slušná duchařina. Rozhodně bych uvítala pokračování, už jen pro to, zjistit jak tam svět funguje, ale i pro zajímavé postavy.

07.09.2021 4 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Od Weavera jsem ještě nic nečetla a upřímně zrovna tento samostatný příběh by mě moc nenavnadil k četbě jeho série s Davidem Rakerem. Děj knihy je hodně rozvláčný, střídá se vyprávění z minulosti a přítomnosti, více akce se dočkáme až na konci, i když by mohla být určitě ve více částech. Chybí mi tam více popisů, co vše musela hlavní hrdinka zvládnout během těch 5 měsíců, co byla nezvěstná. Za mě bohužel spíše průměr.

01.08.2021 3 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Za mě teda úplně super, příběh mě moc bavil, četl se mi výborně (první půlku jsem četla do 4 do rána ). Líbilo se mi spojení indiánské legendy s přítomností. Hlavní hrdinka byla moc sympatická. Na konci bylo trochu drama, což mohlo být trochu více roztaženo do celého příběhu. Úplný závěr mě tedy dostal, to jsem fakt nečekala. Určitě by se mi líbilo pokračování, kde by se mohl vyvíjet vztah hlavní hrdinky a jejího rodinného odkazu :)

15.07.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tenhle příběh byl opravdu něčím jiným, než co jsem četla doposud. Strašně mě bavily oživlé grimoáry i celkově svět, ve kterém se příběh odehrává. Fakt doufám, že bude nějaké pokračování :)

01.07.2021 4 z 5

Ztraceni Ztraceni Anita Frank

Příběh jako takový se mi četl moc dobře, byl napínavý a nechtělo se mi přestat číst. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a líbila se mi i její výdrž. Co je pro mě naopak zklamání, že kniha je opět prezentována jako horror, ale bohužel tomu příliš neodpovídá. Označila bych ho spíše jako duchařský román, něco mezi Darcy Coates a McMahonovou. Každopádně se ale četla kniha moc dobře a jsem spokojena.

12.06.2021 3 z 5