VladkaBU VladkaBU komentáře u knih

Ozdobné balení dárků 2 Ozdobné balení dárků 2 Radka Křivánková

I z této jsem načerpala inspiraci pro moje další balení dárků. Moc hezké

Ozdobné balení dárků Ozdobné balení dárků Radka Křivánková

tato knížka byla pro mně velice přínosná, zabalila jsem podle ní spoustu dárků. Pak už jsem tvořila mašle a emage dárků podle momentálního nápadu. S paní Radkou jsem se i osobně setkala, za což jsem velmi ráda.

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Zprvu jsem přemýšlela, jestli se mi do toho chce, ale pak mě zajímalo, jak to celé bude probíhat, a jak to dopadne. Jinak já jsem si hezky početla.

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Jsem ráda, že jsem tohle nemusela v životě řešit. A asi tak to v životě je, jak tu popisují autoři. Za tři dny byla přečtená

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Moje druhá kniha od této autorky. To tedy byly vánoční svátky s věčně otrávenou a blblající Lenkou. Kromě ní naštěstí rodina drží pohromadě a cítí sounáležitost. Příběh modrého domu se mi líbil, bylo to krásné čtení.

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Zkrátka, jak to někdy v životě chodí. Někdy svítí slunce, a jindy je zase bouřka. Příběh se mi líbil, hezky jsem si početla.

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Hezké čtení ze života, žena po mateřské dovolené potřebuje mezi lidi zcela určitě, Luboš ani nechtěl slyšet, po čem touží. V jisté chvíli jsme si myslela, že se i po rozvodu dají dohromady, ale osud tomu chtěl jinak. Do života oběma vstoupil někdo další. Tolik společných let ale nelze jen tak zahodit.

15.07.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ač jsem měla obavu, abych knížku s tolika stránkami přečetla do měsíce, neboť další čtenář čeká na její přečtení, zvládla jsem ji za týden. Je čtivá, mailová kominikace se čte rychle. Nepřipojím se k negativním názorům, spíš naopak. Téma je to zajímavé, vymyká se normálu, i když si myslím, že úplně tak reálné to asi být nemůže. Ale další díl si přečtu.

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

tento příběh jsem viděla zfilmovaný, Anna v knize popisuje, jak s rodinou žili, než byli odvezeny do koncentračního tábora.

15.07.2013 5 z 5

Souboj vášní Souboj vášní Marie Cordonnier (p)

Krásné pohodové čtení, krásný příběh, až mi bylo líto, že to nepokračuje :-)

Arlana a rytíř Arlana a rytíř Gabriele Marie Schuster

Krásné čtení, krásný příběh. Škoda, že to nepokračovalo dál :-) Moc se mi knížka líbila

Sedmého sedmý Sedmého sedmý Jaroslava Černá

Zaujala mě už svou anotací, a tak jsem ji hned zařadila do poličky. Prolínání dvou dějů se mi líbilo, hezky se to četlo.

Tři malá tajemství Tři malá tajemství Liz Carlyle

Tímto třetím dílem jsem celou trilogii začala. Příběh Madeleine a Merricka mě natolik zaujal, že jsem chtěla znát i osudy jeho bratra a přítele. Hezké čtení a oddych.

Opovrhovaná Opovrhovaná Liz Carlyle

tento příběh se mi líbil. Ze slupky nepřístupnosti, nadřazenosti se vyloupne milující bytost, knížka se hezky četla

Jeden malý hřích Jeden malý hřích Liz Carlyle

Knížka, která má ještě dvě pokračování, příběh jednoho z bratrů, v němž sukničkář najde opravdovou lásku a smysl života

Dvě malé lži Dvě malé lži Liz Carlyle

příběh druhého z trojice kamarádů, pohodvé čtení

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

těžké období rodičů, kteří chtěli pomoci dvěma dětem, dát jim lásku, oporu rodiny, pocit někam patřit... nepovedlo se. Četla jsem ten příběh se zaujetím, někde i se vztekem na ty děti.

Děti si vzít nenechám Děti si vzít nenechám Donya Al-Nahi

... odvážná to žena. Knížka, která mě zaujala svou anotací, jsem ráda, že jsem ji přečetla. Donyu obdivuju.

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

Ač nejsem povídková, do této knížky jsem se pustila s chutí. Od Magdy Váňové Přítulný Zajíček nezklamal, a totéž jsem čekala od Náhody nebo osud. Každý příběh se mi líbil

12.07.2013 5 z 5

Bestie Bestie Martina Cole

Půvab života o samotě spočívá v tom, že člověk může chodit cvičit, zdravě jíst a jezdit na prodloužené víkendy do lázní. Příchod dětí takovým aktivitám učiní přitrž a ukončí dosavadní příjemný život - celá Synthia :-( , pro mě negativní článek. Způsob života, jaký je v knize popisován bych ani zažít nechtěla.

09.07.2013 5 z 5