vorenus vorenus komentáře u knih

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Po průměrném začátku se kniha s každou stránkou stává lepší a lepší.Někdy od poloviny se stává lahůdkou na knižním trhu.A v samotném závěru skvěle graduje.Děj prostě nenudí do samotného konce.Jen jsem nedržel palce policii, ale čtyřem hlavním hrdinům.Určitě se vrhnu i do druhého kousku pana autora.

16.01.2015 4 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Pokud se ještě nikdo s Králem nesetkal, tak bych mu tuto knihu ani nedoporučoval.Je to hodně těžké čtení, protože King si opravdu hraje se slovy a do detailu popisuje i ty nejmenší drobnosti, jako je třeba jen pití kávy.A i když někomu by stačilo na popsání pár slov, tak Král to popíše na jednom listu.I když jsem se na další výpravu do Derry moc těšil, tak jsem byl spíše zklamán.A všem radím, ať si udělájí raději výlet po stránkách kultu TO s klaunem Pennywiseom.Nespavost je spíše román o stáří a umírání.Prostě horor ze života podle S.K.

01.12.2014 3 z 5

Padrino Krejčíř - Afričan Padrino Krejčíř - Afričan Jaroslav Kmenta

Nemohl jsem si pomoct, ale prostě jsem se od této knihy nemohl odtrhnout!Předchozí komentář nechápu!Paní, má pocit, že ji pan Kmenta houpe?Ale, že kolem Krejčíře padají lidé jako hrušky, tak na tom asi něco bude!!!A to, že si možná jeho pravá ruka možná něco přikreslila.A co má být???Z mého pohledu nevšední pohled přímo do lůna mafie.Už se nemohu dočkat dalšího dílu!!Děkuji pane Kmento!!!

26.10.2014 5 z 5

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

Nikdo neumí psát tak poutavě ze soudních síní jako pan G.A miluji jeho konce u jeho ranné tvorby.Snad moc neprozradím, když napíšu, že u něho si člověk nemůže být jistý ani na poslední stránce, protože vždy může přijít překvapení z nečekaného rozuzlení.

16.08.2014 4 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Moc mě to bavilo, že jsem se od toho nedokázal odtrhnout!Prostě těžká závislost s každou stránkou!!

21.09.2013 5 z 5

Albánie - Kráska se špatnou pověstí Albánie - Kráska se špatnou pověstí Petr Horký

Nechápu, že má někdo chuť číst knihu, kterou chce po půlce odložit a přeskakovat stránky!!!Viz komentář pasuby.Dám mu jednu radu!Prostě to nečti!!!Jinak všem mohu knihu doporučit jako ostatně všechny knihy autorů!!!!!!!

11.09.2013 5 z 5

Hrabě von Stauffenberg Hrabě von Stauffenberg Guido Knopp

Nemohu souhlasit s komentáři přede mnou!!!!!Tohle se čte hodně dobře a ani se mi nechce uvěřit, že se to stalo!!!Je vidět, že i na straně němců bylo mnoho hrdinů, co poznali, že jsou v rukou šílence a pokusili se ho odstranit.

24.08.2013 5 z 5

Calico Joe Calico Joe John Grisham

O tom, že je J.G. král pera nemůže být pochyb, ale i přesto bych klidně uvítal o nějakou stovku stránek navíc.Bylo to prostě strašně krátké a tak jako mě bavila HRA O PIZZU o americkém fotbalu, tak jsem se těšil na to stejné, ale jen o baseballu.Byla by to stejná pecka, ale prostě tomu chybělo pár stran.

19.05.2013 4 z 5

Nejbližší východ Nejbližší východ Olen Steinhauer

Bavilo mě to stejně jako TURISTA!!!Výborné volné pokračování!!Už se těším na třetí knihu od tohoto autora a vím, že bude určitě stejně skvělá!Nechápu předchozí komentář!!!

17.05.2013 4 z 5

Zpovědník vrahů Zpovědník vrahů Slavomil Hubálek

Určitě zajímavé čtení i když jsem čekal, že to bude o něco brutálnější.Stačil jsem ji polknout za dva dny a i když název hrozí, tak bych se odvážil říct, že to je oddychové čtení i když člověk žasne, co někdo může za život prožít.

13.01.2013 4 z 5

Bratrstvo Bratrstvo John Grisham

Moje úplně první Grishamovka.A od té doby jsem mu propadl a netrpělivě vyhlížím každou jeho novou knihu.

04.11.2012 5 z 5

Cuba Libre Cuba Libre Petr Horký

Nemyslím si, že by v čechách byla lepší cestovatelská dvojice.Každá jejich kniha se čte velice dobře a zkušeností mají pánové také dost.Tak nechápu, proč takové zpola negativní komentáře.Já ji mohu doporučit všem jako ostatně všechny jejich cestopisy!!

19.09.2012 5 z 5

Povídky na tělo Povídky na tělo Martina Formanová

Formanová mě vždy bavila, ale povídky s otevřeným koncem bych neskousl od žádného autora.

23.10.2017 2 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Mediálně nafouknutá bublina. Obrovská propagace knihy a příměr ke Kingovi. To vše určitě skvěle prodává, ale obsahově je kniha spíše průměr.

04.09.2015 3 z 5

CestoSpisy CestoSpisy Petr Horký

Na cestách se pan Horký opravdu nenudí.A své prožitky se mu podařilo zdařile převést i do této publikace.Kniha je psána ve formě velice krátkých kapitol, což je asi jediný zápor knihy.Snesl bych publikaci o daleko více stranách a rád bych se s panem autorem toulal po celém světě.Ale i tak jsem byl spokojen, protože kvalitních cestopisů není nikdy dost.

15.06.2015 5 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Nehodnotil bych to jako knihu, ale spíše jako takový deník.V některých pasážích se tento počin čte až nezvykle skvěle, ale bohužel tam jsou i slabší místa.Ve výsledku je to z mého pohledu, tak na 60%.Veronika si určitě prošla nelehkými chvílemi a nevím, jestli já sám bych dokázal takovým rodičům odpustit.Autorka má můj obdiv za to, že se jí to podařilo.

02.06.2015 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

Škoda, že se paní autorka více nerozepsala.Pár stran navíc by knize jen prospělo.Děj knihy byl víc než zajímavý a jestli je příběh ze života, tak z těch slov doslova mrazí.

18.03.2015 3 z 5

Pralinky Pralinky Barbara Nesvadbová

Čekal jsem, že se to nebude dát číst, ale zase taková katastrofa se nekonala.Prostě sbírka úplně normálních fejetonů.Nic víc a ani nic míň.

09.03.2015 3 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Výborná anotace naláká na četbu této knihy.A oba autoři pak trestuhodně nevyužijí potencionál daného tématu.Prvních sto stran se hodně pomalu táhne a až po jejich přečtení to začne být trošku zajímavé.Bohužel napínavého a vzrušujícího konce se čtenář nedočká.Opět nálepka světového bestselleru, které zůstává pouze průměrným čtením.

27.02.2015 3 z 5

Jste na mizině? Vaše chyba Jste na mizině? Vaše chyba Larry Winget

Autor nabízí základní body, jak vyjít s penězi.Kniha je čtivá, ale rady jsou v ní spíše pro lidi, co málo používají mozek.Většinu rad už dávno sám používám a to i bez přečtení této publikace.Víc se mi líbila autorova kniha, že lidi jsou idioti.Ale i přesto se mi kniha dobře četla i když publikace má žalostně málo stran a pár navíc by neškodilo.

22.02.2015 3 z 5