zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky Kateřina Cajthamlová

Čekala jsem víc, takhle to hrozně vyznělo jako reklama DM.

Můj psík Nezbedník Můj psík Nezbedník Katarína Gasko

Obrázky hezké, jen ten text obsahově nic moc.

O Snížkovi O Snížkovi Ondřej Hník

Tři hvězdičky za obrázky, jinak nezaujalo.

Frankieho otázky před spaním Frankieho otázky před spaním Kate De Goldi

S touto knihou nevím. Na jedno stranu mám pocit, že je to dobrá kniha, ale na druhou jsem se do čtení musela nutit. Tak jsem toho radši nechala a knihu odkládám na jiné životní období. Kladně hodnotím název a obálku, kvůli kterým jsem si knihu půjčila.

30.05.2016 4 z 5

Čarodějka Hermína a její nepovedené kousky Čarodějka Hermína a její nepovedené kousky Ann Rocard

Hrůza, dočetla jsem jen proto, že jsem potřebovala douspat děti a neměla nic jiného po ruce. Jinak stejný odpad jako předchozí díl. Nemá to hlavu ani patu, poučení také žádné ... nenašla jsem nic pozitivního.

30.05.2016 odpad!

Čarodějka Hermína a její zlomyslné kousky Čarodějka Hermína a její zlomyslné kousky Ann Rocard

Mrzí mě to psát zrovna u dětské knihy, ale větší slátaninu jsem nečetla. Výchovná hodnota navíc nulová.

30.05.2016 1 z 5

Rytířův hrad Rytířův hrad neznámý - neuveden

Takové blboučky naivní, ale dětem se to líbilo. Musely jsme číst několikrát.

23.05.2016 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Její knihy jsou sice asi pro puberťáky, ale mě se její styl líbí a hezky se to čte.

20.05.2016 5 z 5

Sedm pohádek Sedm pohádek Ondřej Sekora

Pohádka o přejeté huse je pěkně ujetá :).

20.05.2016 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Vzpomínka na styl Stop hrůz.

20.05.2016 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kraně psaná oddychovka.

Jak zabít svého šéfa Jak zabít svého šéfa Shane Kuhn

Nabubřelý způsob psaní by se možná dobře poslouchal ve filmu či seriálu, ale takhle v knize nic moc. Nebavilo, v půlce jsem to odložila.

14.05.2016 3 z 5

O králíčkovi, který chtěl usnout: nová cesta, jak uspávat děti O králíčkovi, který chtěl usnout: nová cesta, jak uspávat děti Carl - Johan Forssén Ehrlin

Já usnula dřív než dítě :)

Běguni Běguni Olga Tokarczuk

Nějak mi nesedla forma povídek.

14.05.2016 3 z 5

Příroda, nekonečná inspirace vědy Příroda, nekonečná inspirace vědy Mat Fournier

Možná zbytečně dlouhý úvod a u některých "vynálezů" spousta vaty, ale celkově mě kniha zaujala a na některých stránkách i překvapila.

Tománek je rád na světě Tománek je rád na světě Eliška Horelová

Tománka musí mít každý rád :).

25.04.2016 5 z 5

Na odstřel Na odstřel Lucie Lomová

Ze začátku mi trochu trvalo zvyknout si na tolik postav, ale jinak to nemělo chybu. Je to můj druhý komiks od autorky a moc se mi to líbilo.

25.04.2016 5 z 5

Zábavné vědecké pokusy pro děti Zábavné vědecké pokusy pro děti Liz Lee Heinecke

Jednoduché pokusy, krásně popsané a doplněné fotkami. Celkový koncept knihy považuju také za docela podařený. Prošla jsem pár podobně cílených knih a tato je zatím nejlepší.

14.04.2016 5 z 5

Chameleon Leon Chameleon Leon Mélanie Watt

Moje holčičky to moc nezaujalo, ale mě se to líbilo hodně, jak příběhem tak těmi plnobarevnými obrázky. Zkoušela jsem s dcerami hledat další chameleony a jmenovat barvičky a tak, ale jak říkám, je už to moc nebralo, tak odhaduju že je to tak pro věk kolem dvou let.

14.04.2016 5 z 5