Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Plakat jsem si zakázala Plakat jsem si zakázala Lucia Olrinková

Kniha se mi líbila, oddechovka; ovšem konec knihy překvapil. Doporučuji přečíst.

18.12.2021 4 z 5

Pomalá voda Pomalá voda Jiří Raichl

Kniha byla čtivě napsána, ale děj mne nezaujal. Hodně jsem se v polovině knihy musela nutit do jejího dočtení. Zejména z toho důvodu, abych věděla oč v knize šlo a jak to s hlavní hrdinkou Klárou vlastně dopadlo.

17.12.2021 2 z 5

Já a štrúdl Já a štrúdl Jiřina Tejkalová

Knížka se mi líbila, byla čtivá, i pohodová. Klasický příběh z běžného života ženy-podnikatelky. Určitě pěkná kniha, kterou především ocení čtenářky nad 50. Doporučuji!

12.12.2021 4 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Krásná kniha! Četla se hezky a sama! Krásná kronika! Vřele doporučuji!

11.12.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Moc příjemná kniha! Zajímavý příběh. Byla jsem nadšená! Vřele doporučuji přečíst!

11.12.2021 5 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Kniha byla zajímavá, čtivá. Zároveň napínavá. Doporučuji přečíst.

11.12.2021 4 z 5

Mrazivá odplata Mrazivá odplata Eva Hrašková

Super kniha! Nečekaný konec a čtivě napsáno! Doporučuji!

07.12.2021 5 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Kniha byla zvláštní, ale napsaná poutavě a čtivě. Zarazilo mne zejména, že kniha byla knihovně v oddělení pro děti a mládež, což o něčem vypovídá.

06.12.2021 4 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Krásný příběh! Přečteno jedním dechem! Vřele doporučuji!

04.12.2021 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Krásný příběh! Přečteno jedním dechem!

01.12.2021 5 z 5

Cesty osudu Cesty osudu Sophie Oliver

Krásná kniha. Poutavě napsáno. Zajímavé prostředí a časová osa. Moc se mi kniha líbila! Doporučuji!

28.11.2021 5 z 5

Naslouchám Naslouchám Šárka Šišková

Kniha se mi moc líbila! Neměla jsem příležitost se nudit; děj mne pohltil a chtěla jsem vědět, jak vše bude dál..
Vřele doporučuji!

28.11.2021 5 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Kniha se mi velice líbila! Přečetla jsem ji jedním dechem. Vřele doporučuji!

27.11.2021 5 z 5

Tajemství mezi námi Tajemství mezi námi Laura Madeleine

Kniha se mi líbila! Doporučuji přečíst!

24.11.2021 5 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Kniha mne nadchla! Velice zajímavě napsáno. Psychologické myšlení, emoce, strach.. Doporučuji přečíst!

23.11.2021 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý nápad. Ještě lepší zpracování.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nádherný příběh. Krásně napsáno. Doporučuji jako všechny knihy od paní A. Mornštajnové.

20.11.2021 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla jako -náctiletá jako povinnou četbu. A kniha na mne zapůsobila tehdy a působí dodnes. Doporučuji přečíst všem!!

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Mně se kniha tak jako každá od Bryndzy moc líbila! Styl psaní a nápad celé knihy se mi zamlouvá. Vřele doporučuji přečíst.

17.11.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla s nadšením dozvědět se více! Kniha je zajímavá dějově. Velice se mi líbil styl psaní. Úroveň opravdovosti. Knihu vřele doporučuji!

17.11.2021 5 z 5