100 nábojů: Smrt je mým řemeslem přehled

100 nábojů: Smrt je mým řemeslem
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178921/bmid_smrt-je-mym-remeslem-178921.jpg 4 33 33

100 nábojů série

Válka mezi Trustem a agentem Gravesem je v plném proudu. První řady pěšců již byly obětovány a bitevní pole nyní ovládají střelci. Jednotlivé rody teď – stejně jako bývalí Minutemani – dojednávají spojenecké svazky, upevňují si pozice a soustřeďují svou pozornost na ty, které hodlají zlikvidovat. Králové se raději přesouvají do ústraní a pro své bezpečí jsou ochotni obětovat i dámu. Otázkou je, zda mají svůj postup podložený promyšlenou strategií či zda pouze spoléhají na materiální převahu na šachovnici... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

100 Bullets: Strychnine Lives , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 nábojů: Smrt je mým řemeslem. Přihlašte se a napište ho.

jarynek
12.04.2019 5 z 5

Tak tvůrci zřejmě i u mne dosáhli svého cíle. Po tomto díle mohu směle prohlásit „Vím, že nic nevím“. Jak jsem si dosud myslel, že v hlavních směrech tuším, o co komu jde a proč, kdo s kým a proti komu, tak nyní v tom mám pěkný guláš. Takže je jasné, že sovy nejsou tím, čím se zdají být, ale čím skutečně jsou, to se snad dozvím ve zbývajících dílech. No, ale aby to hodnocení nevyznělo negativně – stále skvělé čtení i kresba, které si opravdu užijete.

Disease
03.01.2019 4 z 5

Tentokrát se to místy trochu táhlo, ale děj se celkově posunul, to zase ne že ne.

Kapis
12.11.2018 5 z 5

Takže se nám zase pár věcí dovysvětlí a pár se zamlží, trochu si zakucháme a máme zase o jednu až dvě rodinu méně. Graves se jmenuje Filip a Shepherd Pepa, to je jediné jasné. Na kolik stran, v kolika vrstvách to Graves hraje a jaké jsou jeho cíle ale není jasné vůbec. Spain se objevil pouze jako postava na pozadí, kdežto Mindžu (skvělá přezďýfka morééé) už jsme viděli při pašování Arating z Mexika. Na konci nám zůstane zajímavý smutně milostný čtyřúhelník. Na druhé čtení mi ta obecná čeština tak nevadila, jako minule, když to po sobě čtu a už celý slintajíc nadržeností otevírám desátý díl!

Knižní novinky (30. 10. - 6. 11.)

29.10.2013

Kniha 100 nábojů: Smrt je mým řemeslem v seznamech