Barbie - Zlatá kniha pohádek přehled

Barbie - Zlatá kniha pohádek
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264127/bmid_barbie-zlata-kniha-pohadek-264127.jpg 4 2 2

Barbie pro tebe tentokrát připravila to nejlepší ze své knihovičky. Ve Zlaté knize pohádek najdeš převyprávěné příběhy z jejích oblíbený filmů, doplněné o úžasné ilustrace. Kniha obsahuje tyto pohádky: Barbie a Tři mušketýři, Kouzelný módní salón, Příběh mořské panny 1 a 2, Tajemství víl, Princezna a zpěvačka, Škola pro princezny, Příběh mořské panny a Růžové balerínky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Barbie - Zlatá kniha pohádek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

hippiesak
21.07.2021 4 z 5

Jako hodně dobrý :) Jak pro děti, tak pro čtenáře. Ta Barbie je fakt kočka :) Obrázky jsou fakt hodně povedený. Jeden příběh je na cca 15-20 min čtení. Takže malé dítě a větší se unaví. Za mě bezva a mohu jen doporučit pro nadšené fandy světa Barbie, což my jsme :)

janasim
07.01.2020 4 z 5

Příběhy o Barbie jistě upoutají většinu malých holčiček. Už jen pestrými obrázky je pro ně zajímavá. Podle mého jsou však tyto příběhy lepší ve filmovém zpracování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Barbie - Zlatá kniha pohádek v seznamech