C´est La Vie aneb básně o smrti a žití přehled

C´est La Vie aneb básně o smrti a žití
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543021/bmid_c-est-la-vie-aneb-basne-o-smrti-a-ziti.jpg 5 1 1

Slovní spojení C´est la vie (selaví) pochází z francouzštiny. V doslovném překladu jde o povzdech znamenající: „to je život. Narodil jsem se se srdeční vadou a záhy po narození jsem podstoupil operaci. Následnou reoperaci pak v jednadvaceti. Nikdy jsem nepřemýšlel nad tím, proč zrovna já? Zkrátka jsem se s tím naučil žít. Přemýšlením nad tím a litováním sebe sama bych ničeho nedosáhl, protože… To je život. Tímhle mottem se snažím řídit, jelikož jsou věci, které ovlivnit nedokážeme, jako například smrt. Má sbírka je plná básní o smrti, zapomnění, čase a lidských útrapách. Někomu to bude připadat depresivní, ale já v tom spatřuji jistou krásu.... celý text

Poezie
Vydáno: , Nová Forma

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize C´est La Vie aneb básně o smrti a žití. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

michaln8TJ
22.08.2024 5 z 5

Poslední dobou se začínám mezi básníky rozkoukávat. Chodím mezi ně a je skvělé tyto autory poznat jako kamarády a slyšet jejich přednes.
Tato sbírka je se svým básníkem spojena doslova srdcem!
Poznejte Matyáše a pak si přečtěte tuhle jeho knihu!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha C´est La Vie aneb básně o smrti a žití v seznamech

Matyáš Tachecí