Cukrárna Sladký život přehled

Cukrárna Sladký život
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539135/bmid_cukrarna-sladky-zivot.jpg 4 47 47

Když Holly odhalí nevěru svého přítele, rozhodne se vrátit do malebné vesnice v Cotswolds, s níž ji pojí řada sladkých vzpomínek. Doslova, neboť kdysi pracovala v místní cukrárně. Té však nyní hrozí krach a Holly to rozhodně nehodlá dopustit, protože každý občas potřebuje osladit život. A snad přijde i někdo, kdo ho osladí jí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Sweet Shop of Second Chances, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cukrárna Sladký život. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

Noisette73
22.09.2024 3 z 5

Čte se to velmi rychle, velké a rozsáhlé písmo. Milé, velmi pohádkové, drobná detektivní zápletka. Romantika i velká naivita. Na jedno přečtení fajn. Vracet se určitě nebudu, protože znám lepší knížky i v tomto žánru, ale na to , že to je "klokanovka", tak dobré.

petulkapeta
21.09.2024 3 z 5

Tak byla to jiná cukrárna než bych čekala. I přesto milý oddechový příběh o dívce,která využila druhou šanci a to teda pořádně. Romantická linka tu nechybí a ani přátelé, bez kterých by to nezvládla.

vera4097
18.09.2024

Příběh Holly, která změní svůj život. Pozná nové přáele. Zjistí, že podnikání,zvlášť ve staré budově není tak jednoduché, hlavně když měl oni zájem už někdo před ní.
Jen z čtení té knihy mě bolí zuby ....

Vila v Itálii, Noční dům a další knižní novinky (21. týden)

19.05.2024

Kniha Cukrárna Sladký život v seznamech