Veřejné práce přehled

Veřejné práce
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129906/dmz-3-verejne-prace-129906.jpg 4 35 35

DMZ série

Fotožurnalista Matty Roth se dál protlouká ostrovem Manhattan, proměněným v bojovou zónu, a snaží se nakouknout válce za kulisy. Snaží se zachytit zápas civilistů o přežití. Ve třetím dílu s názvem Veřejné práce se pokusí na zapřenou proniknout do velké firmy Trustwell, která od vlády získala lukrativní zakázku na stavební rekonstrukci válkou poničeného ostrova. Od začátku tuší, že tu něco nehraje, ale... je úplně připravený na to, co posléze zjistí? Anebo má pro něj DMZ další šokující překvapení?... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Public Works

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veřejné práce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

jarynek
27.06.2018 4 z 5

V dalším pokračování této zajímavé série je nosným tématem otázka průmyslových konglomerátů přiživujících se na válce a na vládách vedoucích různé války. Úplně mi nesednul závěr, kdy mi nepřišlo příliš realistické, že by jednotlivec pohybující se mezi několika mlýnskými kameny, byl schopen se tak snadno vypořádat se všemi nástrahami. Ale je jasné, že v rámci potřeby pokračování série je nutno občas přivřít oči.

B-artX
21.02.2018 5 z 5

DMZ snad nikdy nezklame. Další napínavý a originální komiks, který jsme si užil od začátku do konce.

Disease
09.05.2017 4 z 5

Sanace škod za pomoci zkorumpované firmy. Slabší než minulý díl, ale pořád hodně dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veřejné práce v seznamech

v Právě čtených1x