Dokonalé ticho přehled

Dokonalé ticho
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490570/bmid_dokonale-ticho-HKS-490570.png 5 937 937

Když všechno ztichne, kdo je uslyší křičet? Čtvrtý případ inspektora Callanacha a šéfinspektorky Turnerové. Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění. Na periferii Edinburghu je na okraji silnice nalezeno pohozené tělo mladé ženy. Soudní lékař učiní při ohledání těla otřesné zjištění: dívka má z kůže na břiše vyříznutý obrys postavičky. A když se v kočárku s opuštěným dítětem najde děsivá panenka, inspektor Luc Callanach si s hrůzou uvědomí, o co vrahovi jde – z kůže svých obětí vyrábí panenky. Když řadu narkomanů ve městě kdosi napadne nožem a zanechá jim na obličeji cejch ve tvaru písmene Z, musejí inspektor Luc Callanach a jeho kolegyně Ava Turnerová riskovat svoji práci i holý život, aby odhalili pravdu. Jde o téhož bezcitného pachatele? Zvrácený vrah zůstává na svobodě a Luc i Ava vědí, že je jen otázkou času, než znovu udeří. Mohou ještě zabránit tomu, aby byla navždy umlčena další oběť – nebo už je dávno pozdě?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Perfect Silence , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé ticho. Přihlašte se a napište ho.

Niu
07.06.2024 5 z 5

Tohle se mi líbilo celkem hodně, byť tam byly použity věci, co už zazněly jinde (v knihách, ve filmech). Bylo to čtivé, bylo to děsivé. V některých částech to na mne bylo přitažené za vlasy - chování Overbackové, Luca k Avě na místě činu, možná i Natashino propojení do případu. Úplně nemusím v této sérii ten jeden případ navíc, který ani není ve výsledku nějak doveden do té správné satisfakce. Christie je skvělá a Lively, co dodat :o) ... než se to pořádně rozjelo, válela jsem se smíchy.

lenik284
29.05.2024

Opět dokonalé, mrazivé,velmi povedený díl,vrah byl nechutný a zvrácený,od prvního dílu je to lepší a lepší, těším se na další pokračování, velmi povedená dvojice detektivů, velký sympaťáci

ElizPetrova
15.04.2024 4 z 5

Velmi povedené pokračování oblíbené detektivní série. Mrazivé, napínavé a místy i dost kruté. Řekla bych, že se nejedná o čtení pro slabší povahy, ale milovníci krimi a detektivek si určitě počtou. :)

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

20.08.2020

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Dokonalé ticho v seznamech