Dvůr mrazu a hvězd přehled

Dvůr mrazu a hvězd
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544872/bmid_dvur-mrazu-a-hvezd.jpg 4 1945 1945

Pokračování bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růží s novou obálkou a ořízkou. Feyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního dvora i válkou zničené země. Ačkoli lidské královny i vílí vládci kují pikle, ve Velarisu alespoň na chvíli nastala sváteční atmosféra. Blíží se totiž oslavy zimního slunovratu. A právě v okamžicích klidu a míru se ukáže, že některé rány ještě nejsou úplně zahojené… Feyre čeká dlouhá cesta plná napětí, vášně, intrik a politikaření, než opravdu zavládne mír.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 04.11.2024
Literatura světová Romány Fantasy
Bude vydáno: , CooBoo

A Court of Frost and Starlight, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvůr mrazu a hvězd. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (359)

Scatnach
včera 4 z 5

Pokud chcete příběhy "mezi" nebo "co bylo potom".. super jednohubka. Ale jinak tu úplně děj a nějakou převratnou informaci, zápletku, či cokoli dalšího nehledejte. Samostatně by to bylo slabé, ale po zatažení do celé série je to prostě milé, nicméně přežijete i když si to nepřečtete. Zase abych byla fér, culila jsem se a párkrát vyprskla smíchy.. Proto dobrosrdečně dávám jen o jednu hvězdu méně..

JulieB.
13.09.2024 4 z 5

Tohle bylo milé. Milá jednohubka, pohodová tečka za jinak dechberoucí sérií.

Za normálních okolností by mě tahle kniha asi nebavila, měla pomalé tempo a stalo se tam víceméně kulový. Nicméně po předchozí sérií, která mě doslova rozebrala na atomy, byla tohle fajn příležitost si trochu vydechnout a v poklidném duchu se vrátit na chvíli do Velarisu na Dvůr snů, užít si oblíbené postavy a vánoční, pardon, slunovratovou atmosféru.

Jaja0403
10.09.2024 5 z 5

Po všech těch bojích a dramatech prvních třech dvorů je toto pěkná oddechovka, kde se na pár stránkách dozvíme, jak se našim milovaným hrdinům žilo po válce s Hybernem. Taková pohodička…
Teď se jdu vrhnout na poslední díl dvorů, snad bude tak dobrý jako zatím všechny knihy od Maasové

Třpytivá, Druhá strana řeky a další knižní novinky (40. týden)

29.09.2024

10 právě čtených knih podle uživatelů (listopad)

15.11.2018

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

05.11.2018

Mám ji ráda, protože ji má ráda jen hrstka lidí. Mám ji ráda, protože není lehké s ní vyjít ani jí porozumět. (Amren)

Musím tvořit, jinak by to všechno bylo k ničemu. Musím tvořit, jinak bych se samým zoufalstvím zhroutila a už nikdy nevylezla z postele. Musím tvořit, protože to vše nedokážu jinak vyjádřit. Je to těžké a bolí to, ale kdybych měla přestat, kdyby měly můj stav nebo vřeteno umlknout… v Nicotě by nezářila Naděje. (Tkadlena)

Kniha Dvůr mrazu a hvězd v seznamech

v Právě čtených30x
v Přečtených2 823x