Vlastní spravedlnost přehled

Vlastní spravedlnost
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329674/bmid_vlastni-spravedlnost-m9d-329674.jpg 4 641 641

Po klidné zimě, vyznačující se především rutinní prací, musí Patrik Hedström řešit komplikovaný případ vraždy, která se zpočátku jeví jako nehoda. Smrt mladé ženy se nápadně podobá nevyjasněným úmrtím, k nimž došlo před lety. Krátce nato se v Tanumshede začíná natáčet televizní reality show, během níž zemře jedna z účastnic. Souvisí brutální vražda osmnáctileté dívky se záhadnými vraždami z minulosti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Albatros (ČR)

Olycksfågen, 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlastní spravedlnost. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (123)

miloslav5679
21.09.2024 4 z 5

Tento diel mozem hodnotiť lepsie ako predchádzajúci, lebo som sa uz v postavach zorientoval a čo je hlavné, jednotlivé línie uz boli od seba oddeľované. Pokial by ale tuto knihu čítal ako prvú, tak sa v tých menách a súvislostiach stratí. Vyššie hodnotenia teda dávajú len tí, čo poznajú súvislisti.diel sám o sebe je dobrý a prípad spatys minulosťou he dosť napínavý.

lexikon_tf
31.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Pokračování mojí oblíbené série s Patrikem a Erikou nás opět zavede na chladný sever. Copak rozčeří tamější klídek tentokrát?

Podivná dopravní nehoda, při které zemřela řidička vozu, evidentně na otravu alkoholem, nedá vyšetřovatelům spát.
Naštěstí dostávají do týmu novou posilu, šikovnou Hannu. Je tedy trochu záhadná, ale všechno se včas dozvíme.

Současně se nedaleké město Tanumshede hodlá proslavit díky chystané reality show, která se zde má natáčet. Jedna z účastnic show je však záhy nalezena mrtvá.

Vyšetřovatelé brzy najdou podobnost těchto úmrtí s nevyjasněnými starými případy, což pro Patrika a jeho tým obnáší spoustu času stráveného v archivu.

Mezi tím vším vyšetřováním vražd Patrik a Erika chystají svatbu. V Eričině sestře Anně, která se oklepává z vraždy svého manžela, však nakonec najdou užitečnou pomocnici.

Napínavé a čtivé, opět jsem si hezky početla a těším se na další díly! Doporučuji!

Janaves
17.07.2024 5 z 5

Čtivé, napínavé, tato série mě baví .

Žebříček nejprodávanějších eknih (březen)

05.04.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (říjen)

05.11.2016

Kniha Vlastní spravedlnost v seznamech