Holčička, která měla ráda Toma Gordona přehled

Holčička, která měla ráda Toma Gordona https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1135/bmid_holcicka-ktera-mela-rada-toma-gordo-nCz-1135.png 4 2327 2327

Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox (s číslem 36 Gordon na zádech) a hrála si s panenkou Monou. V půl jedenácté zabloudila v lese. V jedenáct se snažila nepodléhat panice, snažila se neříkat si "Tohle je vážné, tohle je moc vážné". Snažila se nemyslet na to, že když se lidé ztratí v lese, někdy se jim může něco stát...... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Girl Who Loved Tom Gordon , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Holčička, která měla ráda Toma Gordona. Přihlašte se a napište ho.

bekule
10.05.2024 5 z 5

Vzhledem k tomu že Kinga neprožívám, nic jsem od toho neočekávala a asi se to stane mojí nejoblíbenější. Škoda že zrovna tato knížka je tak krátká narozdíl od jeho jiných, uvítala bych trošku více informací o pátrání a možná i maličký epilog.Díky výzvě jsem objevila další knihu která za to opravdu stojí.

Shaxx
09.04.2024 2 z 5

Jak Kinga miluju, tak tohle je moje nejméně oblíbená kingovka. Už jednou jsem ji rozečetla a odložila, což dělám jen výjimečně, tak moc mě to nebavilo. Holčička, která měla ráda Toma Gordona mi byla ukradená a doufala jsem, že konečně už spadne do nějaké rokle a bude konec... Děj repetitivní a utahaný, Trisha za mě neoblíbitelná postava.

kyssling
03.03.2024 4 z 5

Krásný příběh, holčičce jsem moc přál, aby Mistr potlačil své občas zvrácené chutě při psaní .... Trochu mě chyběla příběhová linka o pátrání, ta by mohla být též zajímavá.

Knižní novinky (12. týden)

21.03.2021

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Kniha Holčička, která měla ráda Toma Gordona v seznamech