HP přehled

HP
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538923/bmid_hp.jpg 5 1 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize HP. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

ubili se u pily
upili se u Billy
upili se u pily.

„Blbá karma – jistá smrt“

Havlos – Paluška jednoduše HP je velmi jednoduchá knížka. Dalo by se říci, že to je knížečka hesel, mouder, slovních hříček a básní. Dá se přečíst i ve frontě u pokladny v Bille, než na vás dojde řada se zaplacením chlastu. Můžete jí však také číst donekonečna. Nečtěte jí u pily, ať nepřijdete o nohy. Mnoho hesel a přísloví vlastně můžete potřebovat celý život. Už například první rčení „Kdo nezapadá, ten nevychází“ je dost výstižné a dá se použít na mnoho životních situací a agitací.

Malá ochutnávka:
však on už se rozhodl
na systém se vybodl
se sebou samým dohoda
největší je svoboda

Je to hravé, veselé i smutné, je to deprimující a směšné, je to prostě povedeně dobré a mám rád brambory. Ano, je to i o bramborách. Nejlepší frajer je John BRambo. Je v tom i smutek:
Mami, svět je hrozně zlej. (postěžuje si brambora před nabídkou bramborových specialit) Jo, dostanete z toho chuť na americký brambor nebo kaši, . . . tu dělaj právě naši. Tak jo, to je konec, zazvonil zvonec. Doporučuji pro dobrou a ještě lepší náladu a pro hloupé delfíny a kostlivce v poutech.

Citát: Pank není mrkev!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kdo nezapadá, ten nevychází. (HP - Havlos – Paluška)

Mami, svět je hrozně zlej. (postěžuje si brambora před nabídkou bramborových specialit) (HP - Havlos – Paluška)

Liška přežraná skopců do doliny nesejde. (HP - Havlos – Paluška)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha HP v seznamech

v dalších seznamech1x