Hriešne vinný přehled

Hriešne vinný
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474806/bmid_hriesne-vinny-9v4-474806.jpg 4 256 256

Sin Trilogy / Hriech série

Prezumpcia neviny zjavne neplatí. Som vinná, kým sa nedokáže opak. Už ma unavuje mlčky znášať očierňovanie mojej osoby len preto, lebo som Gablová. Riscoffovci síce ovládajú mesto, no ja sa nemienim riadiť ich pravidlami. Nedám sa zastrašovať. Celý život o mne rozhodovali druhí, manipulovali mnou, ale s tým je koniec. Zmenila som sa. Kiežby som však nezabúdala na to, aký vie byť Lincoln Riscoff presvedčivý a bulvár dotieravý. Ten urobí pre senzáciu čokoľvek. Román Hriešne vinný je druhý diel trilógie o zakázanej láske.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Guilty as Sin, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hriešne vinný. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (30)

Misshell1
14.05.2024 5 z 5

Víc odpovědi na otázky. Já jim fandím. Ale ten konec?

Nuttelka
21.04.2024 4 z 5

I když mi to přijde pořád dokola.. budeme spolu, nebudeme spolu, nemůžeme spolu být, můžeme spolu být, budeme spolu, nebudeme spolu :-))) ano, moc se toho nevyřešilo, ale na čtivosti to neubírá.. závěr tohoto dílu není vůbec překvapivý, jelikož dotyčná osoba mi opravdu drásala nervy, ale tak stejně víme, jak to všechno dopadne a tudíž s lehkostí do závěrečného dílu :-)

hadenka
06.04.2024

druhý díl mě bavil,za mě ano,těším se,jak to s hlavními hrdiny dopadne

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Hriešne vinný v seznamech