Imitátor přehled

Imitátor
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535124/bmid_imitator-6602de7d57d5b.jpg 4 492 492

Nový krimiromán od autora úspěšné série Hadrový panák – hrdinové se mění, napětí a akce nepolevují... Píše se rok 1989. Detektiv Chambers a konstábl Winter pátrají po zločinci se zvrácenou vášní: těla svých obětí nastylizoval do pozic klasických sochařských děl. Nikdo jim ale nevěří, že jde o sériového vraha. Během honičky za podezřelým přijde Chambers málem o život. Jeden případ je poté vyřešen, druhý odložen, vraždy ustanou. Po sedmi letech se k vyšetřování vrací detektiv Marshallová, má k tomu totiž osobní důvody. Přemluví Chamberse a Wintera ke spolupráci, brzy však zjistí, že vrah se rozhodl svou „sbírku“ zkompletovat. Kdo se stane jeho posledním, mistrovským kouskem?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Mimic, 2021

Interpreti: Jan Vondráček

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Imitátor. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (128)

hey123
11.09.2024 4 z 5

Bála jsem se, jestli to bude stejně dobré jako série Hadrový panák.
Ale bát jsem se nemusela. Děj byl opět čtivý, hned vás vtáhl. Nechyběly i vtipné scény, kterých si cením, ale i ,,nechutné" scénky, které k autorovi prostě patří.
Kniha byla obohacena kresbami a tabulkami z policejní tabule.
A tři hlavní postavy - Chambers, Winter a Jordan jsou super tým :) jsem zvědavá, zda bude i pokračování.

Arsi007
01.09.2024 4 z 5

Sérii Hadrový panák, díky které se autor proslavil v několika desítkách zemí světa jsem četla před lety. Pamatuji si, že se mi všechny tři díly líbily, ale již tenkrát bych vám doporučila mnohem zajímavější detektivní série. Nedávno jsem si na doporučení knihu půjčila v knihovně, a protože jde o můj oblíbený formát knihy (bílé stránky, větší písmo a okraje) hned jsem se do ní pustila.

Od první kapitoly mě příběh zaujal především sarkastickým smyslem pro humor a oba detektivové si mě díky němu ihned získali.

Příběh samotný je zajímavý, a i přesto, že vyústění děje není nijak překvapivé tak jste se k němu díky menšímu počtu stran dostali ani jste nevěděli jak.

Doporučuji.

Instagram: @hanybooks

Dardos
12.07.2024 4 z 5

Kniha byla čtivá, zajímavý námět. I přes daný žánr jsem se občas zasmála. Vracet se k ní ale určitě nebudu. Dojmy jsou lehce rozporuplné..

Nový thriller od autora bestsellerové trilogie Hadrový panák

26.08.2021

Sedm knižních novinek, které by vám neměly uniknout

23.08.2021

Knižní novinky (33. týden)

15.08.2021

Kniha Imitátor v seznamech