Jako by se tu někdo snažil nevydat ani hlásku přehled

Jako by se tu někdo snažil nevydat ani hlásku
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341682/bmid_jako-by-se-tu-nekdo-snazil-nevydat--YRH-341682.jpg 4 78 78

Také jste se už někdy probudili uprostřed noci a zaslechli podivné šramocení? Tiché vrzání, které vychází jakoby z podlahy, ze stěn, ze schodů? Tajemné zvuky, z nichž vám strachy běhá mráz po zádech, a zároveň je vám díky tomu, jak jsou tichoučké, jasné, že se ten tajuplný někdo snaží nevydat ani hlásku? Tak to se právě stalo Tomovi. A protože ho noční šramoty děsí, vzbudí tátu a spolu začnou pátrat po tom, kdo je to uprostřed noci ruší. Zjistí na konci společného dobrodružství, kdo se to tu snaží nevydat ani hlásku? Příběh Jako by se tu někdo snažil nevydat ani hlásku byl původně součástí Irvingova románu pro dospělé Rok vdovou. Nyní v novém vydání vychází v knižní podobě a s půvabně hororovými ilustracemi Tatjany Hauptmann, které perfektně dokreslují vyprávění o autorově synovi, jenž se, jako mnoho dětí, bojí znepokojivých nočních zvuků.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Meander

A Sound Like Someone Trying Not to Make a Sound , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako by se tu někdo snažil nevydat ani hlásku. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
30.12.2023 5 z 5

Přečtená loni.
Tom se uprostřed noci vzbudí. Někdo u nich doma je ! Je to zlodej a chystá se jim vykrást byt? Kdo ví. Pro jistotu se vydá na výzvědy. Objeví zloděje, ale ne takového, jakého si představoval.

Aknel26
11.04.2022 2 z 5

Šlápnutí vedle. Příběh sám o sobě je jednoduchý, což by nevadilo, ale objasnění je takové nijaké, žádná pointa. Obrázky jsou krásné, ale neodpovídají ději.

JancaMia
19.08.2021 5 z 5

Moc milá knížečka, teď po letech má Johna Irvinga kompletního =) Četla jsem ji dcerkám před spaním a byly z ní nadšené, dnes asi budeme opakovat (dcerky mají 4 a půl a 8 let).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jako by se tu někdo snažil nevydat ani hlásku v seznamech

v Právě čtených1x