Jako stín přehled

Jako stín
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503386/bmid_jako-stin-WFP-503386.jpeg 4 320 320

Connie Woolwine série

Někde tam je. Skrývá se. A neustále se dívá. Edinburské kriminální oddělení má plné ruce práce s případem únosce, kterého svědci popisují spíš jako stín než jako opravdového člověka. Vyšetřovací tým se proto rozrůstá o nekonvenční americkou forenzní psycholožku Connie Woolwineovou a londýnského inspektora Brodieho Baardu. Společně se vydávají po stopách narušeného pachatele. Podaří se jim zabránit tomu, aby podivný muž uvrhl do noční můry další nevinné oběti? „Jako stín je děsivá procedurální detektivka plná napětí, v níž vystupuje vrah z vašich nejhorších snů… Jedinečný hlavní hrdina proti zabijákovi, z kterého mrazí. Nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem ji nedočetla do konce. Netrpělivě čekám na další pokračování.“ Vicki Bradley, autorka thrillerů Before I Say I Do a Your Life of Mine „Dokonalá atmosféra, dechberoucí tempo a fascinující postavy. Líbilo se mi to!“ Suzy K Quinn, autorka thrilleru V zajetí klamu... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

The Shadow Man , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako stín. Přihlašte se a napište ho.

Belanna
dnes 5 z 5

Po Dokonalé sérii jsem měla trochu obavy, když jsem brala do rukou tuto knížku.
Bylo to zbytečné.
Skvělý thriller zaměřený převážně na psychiku vraha, který si ani neuvědomuje, že páchá zlo a čeho všeho se dopouští. Složité pátrání, napětí, špetka humoru, perfektní závěr a když k tomu přidám zajímavou a osobitou dvojici vyšetřovatelů, nemohu jinak než za 5*.

ropotamo
24.06.2024 3 z 5

Po přečtení cítím trochu rozpaky. Kniha se četla rychle, ale něco tomu chybělo. Průměrný thriler, který nenadchne ani neurazí. Na můj vkus trochu překombinované. Dám tomu ještě šanci a přečtu si Léčebnu.

Vlaďkaa4
05.06.2024 3 z 5

Nevím nevím, bylo to divné. Nemohla jsem se pořádně zacist. Nic moc.

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Kniha Jako stín v seznamech