Duchovia vlkov přehled

Duchovia vlkov
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499335/mid_duchovia-vlkov-Nkb-499335.jpg 4 161 161

Klub záhad série

Ďalšia výzva pre Klub záhad! V prázdninovom tábore se dejú čudné veci: z ničoho nič sa tam objaví svorka vlkov, dve deti bez stopy zmiznú a trojicu detektívov ohrozuje záhadný lovec. Jupiter, Vicky a Nick čoskoro pochopia, že vlky strážia hrozné tajomstvo! Príloha: Magická superlupa Vekové odporúčanie: 9-12 rokov

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Das Geheimnis der Geisterwölfe, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Duchovia vlkov. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (18)

gretl74
23.05.2024 3 z 5

(SPOILER) Dala jsem na recenze čtenářů a dlouho knížku sháněla po bazarech. Konečně, mám ji. Sice bez lupy, ale naštěstí se dají použít z jiných dílů, kterých doma pár máme. Mám ji pro dítko, ale to si zrovna užívá na škole v přírodě, tak jsem jenom tak maličko nakoukla a slupla těch pár stránek jak malinu. A teď jsem trošku v rozpacích, jak se k příběhu postavit. Doposud jsme totiž doma četli pouze sérii Klubu Tygrů, kde měla i ta největší záhada ve finále jasné a reálné vysvětlení. Ale tohle je čistokrevná pohádka/fantasy. Šablona příběhu funguje stejně jako u všech dalších Brezinových knih, je to napínavé, čtivé, jednoduché, pro cílové čtenáře tak akorát. Ale jestli je to jeho opravdu nejlepší příběh... to asi posoudit nedokážu (a nebo dokážu, ale asi nechci ;)
Já dávám 3,5* a jsem zvědavá, co na to naše mládě řekne

Jordanka9
10.11.2023 4 z 5

Poslouchala jsem jako audio ve vynikajícím podání Michala Jagelky a ač již dávno nejsem dítě, opravdu jsem se bavila.
Zaujal mně ten druhoplánově ekologický podtext na téma návrat vlků do naší přírody.

nikca1994
11.06.2023 2 z 5

Doporučuji skvělá kniha pro mladé čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Duchovia vlkov v seznamech

v Právě čtených1x