Kutálí se ze dvora přehled

Kutálí se ze dvora
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134595/kutali-se-ze-dvora-134595.jpg 4 34 34

Propojte říkadla s pohybem! Lidová říkadla a rýmy s návodnými texty na podporu cvičení dospělé osoby s dítětem. Na 14 stranách plných půvabných i veselých barevných obrázků Dariny Krygielové najdou děti říkadla, která znají z mateřské školy nebo kurzu plavání. Jde o říkadla, u kterých děti cvičí a procvičují pohyb i jemnou motoriku. Pokusili jsme se stručně doplnit rýmy texty, které připomenou dospělým, jak s dítětem cvičit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kutálí se ze dvora. Přihlašte se a napište ho.

angloumene
13.05.2024 5 z 5

Jedna z nejzábavnějších knih pro prcka, co doma máme. Syna (aktuálně dva a čtvrt) baví snad všechna říkadla a ty kratší i úspěšně napodobuje. Rozhodně doporučuji všem (pra)rodičům, které láká aktivní čtení.

los
28.07.2023 4 z 5

přidávám se, u nás taky vede Brambora; hlavně opakovat, opakovat a pořád dokola opakovat, pak jsou mrňata spokojený, a samozřejmě "cvičit" společně s dítětem, zrcadlovým napodobováním se učí nejrychleji (obrázkový doprovod by mohl být trochu výraznější, myslím třeba s tmavými konturami)

alef
27.07.2023 4 z 5

Vtipná interaktivní říkanková knížka pro nejmenší děti.
Říkadla jsou krátká, dobře zapamatovatelná, jednoduše navádějící k úplně jednoduchým přirozeným pohybovým aktivitám.
S 1,5 letou vnučkou opakujeme stále dokola a dokola a stále nás to baví ;-) ... zejména splašená "brambora" ... ta jednoznačně vede :-))).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kutálí se ze dvora v seznamech

v dalších seznamech3x