Srdce nemá vrásky přehled

Srdce nemá vrásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534792/bmid_srdce-nema-vrasky-65fd8c48b5143.jpg 4 54 54

S hlavní hrdinkou Blankou se setkáváme v září roku 2021. Již pár měsíců si v Kalábrii žije svůj italský sen se vším, co k němu patří. Nechybí křišťálové moře, výhled na Stromboli, báječné jídlo a pohledný Ital - osudový muž, který se nebojí plánovat s Blankou společnou budoucnost. A to i navzdory jejich sedmnáctiletému věkovému rozdílu. Zasáhne do Agostinova rozhodnutí jeho tradičně smýšlející katolická rodina, pro kterou je manželství posvátné? Poznamená jejich vztah přesun do italských Dolomit? Nechte se vtáhnout do příběhu, ve kterém se opět setkáte s Agostinem, Annou, Rózou, signorou Domenicou a dalšími postavami, které vás provázely knihou Láska ve špičce italské boty.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdce nemá vrásky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

4xbabča
22.09.2024 5 z 5

S Blankou už podruhé i jejím přítelem Agostinem, kdy si plánují svou společnou budoucnost v Kalábrii. I tentokrát je to krásné pohodové čtení o kráse Itálie, nádherné přírodě a výborné italské kuchyni.

p.stranska
21.09.2024 3 z 5

Audiokniha. Stejně jako první díl i tento je průměrný, dost nešťastně načtený samotnou autorkou. Ale stejně jako u předchozího dílu i teď jsem zvědavá, jak se příběh bude dál vyvíjet.

bookcase
10.09.2024 5 z 5

Opět čtivé, ze života, lehce humorné i vážnější, protože Blanka je sice šťastně zamilovaná /a také milována/, ale pořád řeší vztah s nejmladší dcerou a také potenciální tchyní, což už sranda není. Přesto je to čtení lehké, odpočinkové, plné slunné Itálie a dobrého jídla a pití.

Žebříček nejprodávanějších knih (21. týden)

29.05.2024

Kniha Srdce nemá vrásky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x