Končí sa to nami přehled

Končí sa to nami https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496077/bmid_konci-sa-to-nami-sPp-496077.jpg 4 3101 3101

Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska. V Bostone spoznáva ambiciózneho lekára Ryla, no ten sa jej v slabej chvíli prizná, že má averziu k vzťahom, prioritou je kariéra a rodina uňho nemá miesto. Ryle však nedokáže pustiť červenovlásku z hlavy, a tak svoje zásady poruší. Lilin život sa konečne dostáva do správnych koľají, no keď si myslí, že nemôže byť šťastnejšia, pocíti tvrdý úder. Lily si v mladosti písala denník. Po rokoch sa začíta do svojich zápiskov o Atlasovi a rodinnom trápení, čím otvorí staré rany. No občas je aj bolestná spomienka dobrá, najmä ak človeku vo vhodnej chvíli pomôže správne sa rozhodnúť. Končí sa to nami je výnimočná kniha. Autorka pri písaní siahla do vlastných bolestných spomienok a zvečnila okamihy, ktoré by najradšej zo svojho života vymazala. V prvom rade však v tomto odvážnom a hlboko osobnom románe vyrozprávala dojímavý a nezabudnuteľný príbeh lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

It Ends With Us , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Končí sa to nami. Přihlašte se a napište ho.

Nunynka
08.05.2024 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem. Není to můj žánr,ale fakt mě moc bavila. Líbí se mi knihy nad kterými se musí čtenář zamyslet a tato k nim patří.

Lenka541
03.05.2024 5 z 5

Tady jsem šla cíleně na jistotu. Colleen Hooverova je paní autorka a ješte se mi nestalo, že by mě některá knížka nedostala. Tuto jsem kvůli tématu domácího násilí dlouho odkládala, protože je to pro mě přespříliš. Nicméně po zjištění, že kniha má skoro happyend,jsem ráda, že jsem ji přečetla a na pokračování se nesmírně těším.

TerkaProkopova
01.05.2024 5 z 5

Má první kniha od autorky a rozhodně není poslední.
Nejenže je kniha čtivá a charaktery dobře popsané, ale autorka umí ve čtenáři vyvolat silné emoce.
Doporučuji.

Žebříček nejprodávanějších knih (6. týden)

14.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (5. týden)

07.02.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Možná, že láska vždycky neopíše celý kruh. Někdy se jen objeví a zase zmizí, tak jako někteří lidé v našem životě. Lily

Mám pocit, že všichni předstírají nebo jinýho, než jsou, i když uvnitř jsme všichni stejně pokřivení. Jenom to někdo umí fingovat líp než jiny

Ocenění knihy (1)

2016 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Končí sa to nami v seznamech

v Právě čtených64x
v Přečtených4 092x