Naslouchač přehled

Naslouchač
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543578/bmid_naslouchac.jpg 5 4459 4459

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naslouchač. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1242)

Kackac77
15.09.2024 5 z 5

Audiokniha
Nějak se ke mně poslední dobou dostává scifi, což není moje obvyklá četba. Tato knížka se mi líbila moc. Skvěle vymyšlený svět, moc zajímavé postavy, celkově jsem si čtení velmi užila. je to svižné, napínavé, originální,...Těším se na další díl..

Elion
08.09.2024 audiokniha 5 z 5

Na tuhle knihu mě nalákala moje sestra a jsem jí za to moc vděčná. Rozhodla jsem se pořídit si ji jako audioknihu na cesty a nakonec jsem ji poslouchala pořád, protože jsem musela vědět, jak to dopadne.
Myslím, že nemá cenu abych tady představovala o čem kniha je. Věřím, že když vycházela, musel kolem ní být velký shon. Ona si to totiž zaslouží. Lituji jen toho, že série ještě není dokončená. Co nejdříve se chystám na druhý díl, protože osudy sklenařky Ilan a vlastně celé pětadvacítky mně neskutečně učarovaly a já věřím tomu, že i druhý díl bude tak skvělý jako ten první.
Moc se mi líbí jak je popsaný svět, ve kterém Ilan žije. Všechny ty kontrasty. Jako sklenařka žije v ghettu. Mezi těmi nejpodřadnějšími. I chudina je víc, než ona a její lid. Pak tu máme ty bohaté a vlivné. A to všechno v jednom světě. Pak tu máme druhou část, ta je zamořená jedovatými plyny a nic v ní nemůže přežít. Nebo může?
Pokud jste tuhle sérii ještě nezaznamenali, určitě se po ní koukněte. Venku jsou tři díly z plánované pentalogie a určitě si zaslouží, aby se i teď o nich mluvilo.

apq
21.08.2024 5 z 5

Tak tahle kniha mě neuvěřitelně mile překvapila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Svět je velice originální, postavy zajímavé a nemám co vytknout.
Rozhodně doporučuji.
Jsem moc zvědavá na pokračování.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Petra Stehlíková: Konec jsem měla vymyšlený jako první

27.06.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Naslouchač v seznamech

v Právě čtených80x