Nick a Charlie přehled

Nick a Charlie
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542662/bmid_nick-a-charlie.jpg 4 266 266

"Stýskání lásku jenom umocňuje, že jo?" Nové vydání novely k Srdcerváčům s bonusovým obsahem! Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Vždyť tohle je Nick a Charlie, proboha! Jak se však nezadržitelně blíží chvíle, kdy se budou muset rozloučit, oba začínají pochybovat: je jejich láska opravdu dost silná na to, aby vydržela i vztah na dálku? Nebo jen oddalují nevyhnutelné? První láska koneckonců málokdy vydrží věčně…... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 07.10.2024
Literatura světová Novely Pro děti a mládež
Bude vydáno: , CooBoo

Nick And Charlie, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nick a Charlie. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (46)

Uma
14.09.2024 3 z 5

Měla jsem větší očekávání od autorky.

Tyna_Pav
09.09.2024 4 z 5

Čteno v originále a upřímně to tomu u mě pocitově pomohlo. Srdcerváče miluju, Nicka a Charlieho miluju, ale tohle na mě působilo jako takové uměle vykonstruované drama aby byl další příběh. Nicméně užila jsem si to? Ano :D

BoruvkaCZ
01.09.2024 5 z 5

Rozhodně jedna z nejpovedenějších knih Alice a za mně její nejlepší novela. Ale pro lidi co zatím nepřečetly Srdcerváče nebo další knihy kde Charlie a Nick vystupují to bude spíše nadprůměrná kniha. Ten dialog na párty Harryho mě vždy dostane:,(

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Kniha Nick a Charlie v seznamech