Podzemí Křivých hor přehled

Podzemí Křivých hor
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540593/bmid_podzemi-krivych-hor.jpg 5 24 24

Outsider série

1. díl

Epické dobrodružství žánru LitRPG o naději, odvaze a boji o přežití. Erik se narodil s úrovní nula a jen díky titěrným hodnotám ukazatelů života a energie rovnou nezemřel. Jeho otec však neváhal, vzal si velkou půjčku a na černém trhu koupil několik artefaktů Starodávných, které ho udržují při životě. Je stále velmi slabý, ale žije dál. V den jeho čtrnáctých narozenin však dojde k tragédii. Oba rodiče umírají v šachtě a on je odvezen do Křivých hor, aby v tamních dolech odpracoval zbytek dluhu… a bojoval o přežití.... celý text

Sci-fi Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Подземелья Кривых гор (Podzemel'ja Krivych gor), 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podzemí Křivých hor. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

Ameri
15.10.2024 5 z 5

Kniha určite patrí k tým lepším z RPG žánru čo sa mi zatiaľ dostali pod ruku.
Príbehu nechýbal:
sympatický hlavný hrdina
zaujimavá zápletka
emócie
vedľajšie charaktery ktoré neboli len placho snazornené pomôcky do deja

Hneď na začiatku pre mňa bolo úsmevné ako autor využil pre hráčov nezabudnuteľné slová ako random alebo bug: D zato rozhodne dávam plus.
A ako tu už zaznelo bolo fajn sledovať príbeh nie hráča ale NPC a ich život, nejak to pre mňa bolo záživnejšie.
Kniha za pozornosť určite stojí mňa teda nesklamala a to je u mňa veľmi jednoduché. Dávam plné hodnotenie a rozhodne odporúčam.

Václav1998
11.10.2024 4 z 5

Knihu jsem přečetl za tři dny, a musím říct, že čtení bylo snadné a příjemné. Celkově jsem spokojený a hodnotím ji solidními 4 hvězdami. Děj mě zaujal a měl spád, i když se objevilo pár slabších momentů, které děj trochu zpomalily. Přesto kniha dokázala udržet mou pozornost až do konce.

Jedním z příjemných překvapení pro mě bylo, že hlavní postava není klasický hráč MMO, jak je to v podobných příbězích často zvykem. Naopak, jde o NPC ve virtuálním světě, což přineslo nový pohled na celou situaci. Tento nápad mi přišel osvěžující a originální, což knize dodalo na zajímavosti.

Pokud máte rádi dobrodružné příběhy s lehčím sci-fi nádechem, určitě knihu doporučuji.

rimar
19.09.2024 5 z 5

Po trochu rozpačitém začátku se to skvělé začne rozjíždět a nabírat na otáčkách až hltate stránku za stránkou. Autor nezůstal nic dlužný kvalitě mirror world a jede opět pecky. Je zajímavé sledovat jak původní hendikep se nakonec vlastně obrátí v super vlastnost. Rozhodně už se těším na další díl. Doufám že prijde rychle:-).

Pozlacená, Všemi smysly a další knižní novinky (30. týden)

21.07.2024

Kniha Podzemí Křivých hor v seznamech