Pachtění za třpytem přehled

Pachtění za třpytem
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203684/mid_pachteni-za-trpytem-Qqp-203684.jpg 1 1 1

Knihovník Břetislav Holeček přejmenovaný na tajného agenta Brenta Holma by mohl být sám autor. Využil svých bohatých cestovatelských poznatků, aby román byl co nejzajímavější a patřičně napínavý. Na zaoceánské lodi má za úkol identifikovat pašeráky jihoafrických diamantů pro Al-Kajdu. A právě když se mu podaří najít sametový pytlík s drahokamy, zjistí, že za jejich třpytem se pachtí další tajní agenti, teroristé i lupiči. Po obeplutí Hornova mysu v Ohňové zemi záhadně zmizí jeden pasažér a někam se vypaří i diamanty. Pachtění za třpytem pokračuje ještě tajemnějším bludištěm vztahů mezi doposud cizími lidmi, kteří se na lodi potkali jen kvůli diamantům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pachtění za třpytem. Přihlašte se a napište ho.

pagac17
25.07.2014

Výborná publikace vše o diamantech. Můj oblíbený autor napsal zajímavý sciens fiction, ve kterém knihovník Holeček hledá pašeráky s diamanty, což se mu podařilo i diamanty nalézt. Kniha se skládá z mnoha kapitol. Autor nás uvádí na atraktivní místa ve světě, která již dříve procestoval, což jsem již poznal z jeho jiných knih. Pro mne je knha velmi poučná, protože pan Ulč je hlubový znalec současných světových poměrů a to jak v USA, kde dlouho žil a žije. Obsah knihy dokumentuje svými názory o jednajících osobách, o poměrech v jednotlivých státech,které fiktivně navštívil. Má hluboké znalosti o lidech, státnících, ekonomice zemí a ovšem možném, co potkává jako občan s krycím jménem. Prostě a s nadsázkou odhaluje známé i neznáme světové události a jejich vliv na žití současné i předchozí generace.Nedokáži dost dobře a správně komentovat tuto knihu. Ta se musí prostě číst. Jistě každého čtenáře, který zná autorův styl jistě zaujme, jako i mne. Vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pachtění za třpytem v seznamech