Podkoní, nebo vévoda? přehled

Podkoní, nebo vévoda? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497448/bmid_podkoni-nebo-vevoda-642c5ebface86.jpg 4 59 59

Rhys Sheffield, vévoda z Worthingtonu, se vsadí se svými přáteli, že se bude na domácí sešlosti vydávat za podkoního a nikdo ho neodhalí. Na party však bohužel dorazí jeho ex-přítelkyně, krásná lady Julianna Montgomeryová, a Rhyse pozná. Uvědomí si, že je to ideální příležitost, jak se mu pomstít za zrušení jejich zásnub. Rhys, který se činí ve stájích, se zdá krásné Julianně stále přitažlivější, takže ji dokáže přesvědčit, aby ho neprozradila. Když se však dozví o jeho odhodlání vyhrát sázku, neodolá, rozehraje vlastní svůdnou hru a přiměje tak Rhyse, aby sázku prohrál, i kdyby ona při tom měla ztratit srdce…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Duke Looks Like A Groomsman , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podkoní, nebo vévoda?. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
18.05.2024 3 z 5

(SPOILER) On je uražený, protože je přesvědčen, že ho chtěla jen kvůli majetku a titulu. Ona je ublížená, protože jí zlomil srdce... Co si taky má myslet jiného, když na 3/4 roku zmizel a pak jí poslal dopis, že to nebral vážně? Tak se rozhodne, že si ho vychutná.
Skoro polovina knihy dokola to samé. Pak do toho autorka hodí bombu v podobě vysvětlení, proč na tak dlouho odjel a proč ji nepožádal o ruku už před odjezdem.
Z celé knihy mě asi nejvíc bavila Mary, i když její zálibu v pryskyřnících moc nechápu :).

kacenka6144
22.04.2024 4 z 5

Při čtení jsem se dobře bavila. Romantika plná jiskření a naschválů. Těším se i na třetí díl. Ale ten je zatím jenom ve Slovenštině.

pip11
04.03.2024 4 z 5

V tomto lehkém žánru je to další pěkný a zábavný příběh, skoro stejně dobrý jako předchozí díl. Těším se na následující část.

Zrádci krve, Věž a další knižní novinky (22. týden)

28.05.2023

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Kniha Podkoní, nebo vévoda? v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x