Pohádky (54 pohádek) přehled

Pohádky (54 pohádek) https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2514/bmid_pohadky-54-pohadek-g68-2514.jpg 4 53 53

S touto překrásnou knihou se ocitnete v kouzelném pohádkovém světě, kde vždy nakonec dobro zvítězí nad zlem a špatné činy jsou po zásluze potrestány. V knize na vás čekají pohádky: Statečný cínový vojáček, Sněhová královna, Malá mořská víla, Červené střevíčky, Ošklivé káčátko, Starý dům, Brouk, Malenka, Křesadlo, Slavík, Císařovy nové šaty, Princezna na hrášku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky (54 pohádek). Přihlašte se a napište ho.

martinaandulka
05.11.2020 4 z 5

Poprvé jsem přečetla pohádky Chrise Andresena,mnoho jsem znala zfilmované a ted jsem mohla porovnat originál.Pohádky z veliké části se líbily,ale pár pohádek mi úplně nesedlo a nečetli se mi svižně.To,ale nemění fakt,že patří mezi velkého pohádkového spisovatele.

n.ezn.amy
07.07.2020 5 z 5

Dnes již klasické pohádky, u kterých by se některé děti mohli i začít bát. Jsou zde klidné pohádky ať je to Hloupý Honza nebo Císařovy nové šaty, ale pak i drsnější jako Sněhová královna nebo Cínový vojáček. Celkově ale jsou pohádky výborné a skvěle napsané

Monika1717
20.06.2020 5 z 5

Krásná kniha pohádek pro dospělé. Vždycky, když jdu kolem rybníka,kde plavou labutě, vzpomenu si na pohádku o ošklivém kačátku. Nejraději mám tu o křesadle a o princezně na hrášku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky (54 pohádek) v seznamech

v Právě čtených3x