Případ ztraceného psa přehled

Případ ztraceného psa
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540694/bmid_pripad-ztraceneho-psa.jpg 4 9 9

Záhadná žena, která byla nalezena zraněná na silnici, záhy po transportu do nemocnice umírá. Službu konající chirurg Michal Kameník jí už nedokázal pomoci. Žena u sebe neměla žádné doklady, jen v kapse měla psí pamlsky a na oděvu psí chlupy. Po několika dnech, kdy mrtvou nikdo nepostrádá, přivedou lesní dělníci do útulku pro zvířata v nouzi psa, jehož srst odpovídá vzorkům z oděvu zemřelé. Vyšetřování se ujímá inspektorka Kamila Vernerová, které se brzy podaří zjistit identitu majitelky psa. Jednalo se o bohatou ženu, k jejíž vraždě nyní existuje nejeden podezřelý i nejeden motiv…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ ztraceného psa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

babystar
25.07.2024 4 z 5

Detektivka z okolí Plzně o tom, že i tichá voda břehy mele. Inspektorka Kamila Vernerová vyšetřuje podivnou autonehodu, z níž se vyklube vražda. Práci ji ztěžuje množství podezřelých, které spojují podivné sexuální vztahy. Takovému vztahu se nevyhne ani Kamila. Průměrná česká detektivka o složitosti lidských povah.

Pozlacená, Všemi smysly a další knižní novinky (30. týden)

21.07.2024

Kniha Případ ztraceného psa v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x