Saturnin se vrací přehled

Saturnin se vrací
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537890/bmid_saturnin-se-vraci-6637722301bbc.jpg 3 963 963

Saturnin série

Nevypočitatelný sluha Saturnin je zpět, tentokrát v podání Miroslava Vladyky! A s ním i další oblíbení hrdinové – laskavý dědeček s novým psím kamarádem Neronem, nesnesitelná teta Kateřina a její poučná přísloví, rozmazlený Milouš i filozofující doktor Vlach. Jaká překvapení si pro všechny připravil Saturnin tentokrát? A co na to podnikavý strýc František, nový manžel tety Kateřiny? Zažijte další nepředvídatelné léto u dědečka!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Saturnin se vrací. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (347)

Pawlisman
22.09.2024 4 z 5

Tak jako dá se. Není již tak úderné a originální jako původní Saturnin. Vlastně není originální skoro vůbec, ale drží se zuby nehty a vyloženě ostudu nedělá. Slyšel jsem pouze hezky namluvenou audioknihu. Prostě průšvih to není a zábava trochu jo.

Mindy
17.09.2024 2 z 5

Kniha navazuje na originálního Saturnina, autor se snaží psát ve stejném duchu. Nebylo to až tak špatné, ale celkově tak nějak o ničem.

Barcasss
09.09.2024 1 z 5

Zoufalé, navíc se stale opakují určité věty či slovní spojení, což člověka vytáčí ještě víc.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

09.02.2018

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

04.01.2018

Žebříček nejprodávanějších eknih (listopad)

04.12.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (2)

2017 - Český bestseller (Česká beletrie pro dospělé - ČESKÝ BESTSELLER (hlavní kategorie))
2017 - Cena Miloslava Švandrlíka

Kniha Saturnin se vrací v seznamech

v Právě čtených24x
v Přečtených1 406x