Snuff přehled

Snuff https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15635/bmid_snuff-ZTA-15635.jpg 3 559 559

Román pro tři pornoherce a jednu asistentku. Termínem "snuff" se označují ilegální pornofilmy, v nichž je zachycena vražda či zabití. Nebo předstírání téhož, ale to už není ono. Jde o žádané zboží na trhu. V Palahniukově románu jde o smrt netradiční a přízračnou - jinak to ani u něj být nemůže: slavná pornoherečka Cassie Wrightová chce překonat stávající rekord v souložení s muži, který vytvořila Annabel Chong. Ta za deset hodin absolvovala 251 milostných aktů se zhruba sedmdesáti muži. Cassie nechce podvádět, a tak hodlá obsloužit rovných 600 mužů. A smrt? Podle Palahniuka nedokáže lidské tělo zvládnout takovou zátěž, herečka předpokládá, že při tom zemře na embolii. Cassie chce utvořit rekord na věčné časy: doufá, že když při něm zemře, oficiální místa honbu za dalšími rekordy zakáží a její výkon zůstane navždy nejlepší. Každý z oněch 600 mužů má svůj specifický důvod. Číslo 600 je bývalý slavný pornoherec Branch Bacardi, který s Cassie, které je skoro čtyřicet, natočil spoustu scén. Číslo 137 by si Cassie chtěl vzít a pořád se dopuje viagrou. A číslo 72 je její odložený syn, jenž touží po setkání s matkou. Všichni tři čekají v místnosti k prasknutí nacpané dalšími muži, kteří se udržují neustále připraveni k akci, v čemž je podporují i slavné filmové kousky z profesionální minulosti hlavní aktérky. Show může začít.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Odeon

Snuff , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Snuff. Přihlašte se a napište ho.

sachista
14.04.2024 2 z 5

Ačkoli miluji kultovní film Klub rváčů, literárně mi jeho autor zatím nesedl. Stejně jako u Strašidel jsem se trápil u Snuffu. Jeho styl mi zkrátka nesedí a nedokážu se na něj napojit. Oceňuji alespoň dostatečnou míru překvapení a zvratů v tolik útlé knize a velkou míru jazykové zručnosti přejmenovat tolik známých filmů, aby zněly jako porno.

tralaláček
02.01.2024 5 z 5

"Co uděláte, když vám někdo v mžiku zničí celou osobnost? Jak se s tím vypořádáte, když se ukáže, že celý váš život je omyl?"

TheCiko5
22.08.2023 4 z 5

Na to, že autor vlastně ani ne na sto čtyřiceti stránkách nemá moc prostoru, dokázal velmi rafinovaně knížku rozdělit na čtyři subjektivní pohledy na tentýž děj. Každá postava má svůj osobitý styl vyprávění, svoji motivaci, svůj temporytmus. Fakt fakt. *
Velmi dobré, rychlé a intenzivní čtení.
Takové roztomile naučné populárně kontroverzní divadelní pornodrama. :-)

* Fakt fakt = naprostá a ověřená pravda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Snuff v seznamech

v Právě čtených7x