Tanec v srdci přehled

Tanec v srdci
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473034/bmid_tanec-v-srdci-lKf-473034.jpg 5 108 108

Lucie je pohybově nadaná, a když proslulá taneční skupina Magika vyhlásí konkurz, shodou náhod se stane jednou z tanečnic. Ocitá se po boku Roba, skvělého tanečníka a lamače dívčích srdcí. Je tu ale problém, protože Lucie ho nemůže ani vystát, a tak netrvá dlouho a mezi oběma to začne pořádně jiskřit.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tanec v srdci. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

Kristýnka_28
26.07.2024 3 z 5

Když jsem knížku četla poprvé, měla jsem od ní příliš velká očekávání, která se nepodařilo naplnit. Po vzhruba roce jsem se do knihy pustila znova, s tím, že už vím, do čeho jdu. Musím říct, že napodruhé mě příběh bavil o něco víc. Rozhodně doporučuji všem, kteří se na knihu chystají, nedělat si velké naděje, ale spíše čekat málo, protože přeci jenom, jedině tak si příběh opravdu zamilujete.

pogmanka
23.03.2024 5 z 5

Tohle byla zároveň knížka, která se mi hrozně líbila díky tanečnímu prostředí. Mělo to energii a já si užívala vztah mezi ústřední dvojicí, pěkně to mezi nimi jiskřilo. Mám od autorky knihy prostě moc ráda.

Neli1020
22.07.2023 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a musím vám tedy povědět, že to byla bomba.
Kniha byla neuveřitelně čtivá a nebyla stránka, která by mě nebavila.

V průběhu čtení knihy jsem si oblíbila všchny členy Magiky a nemohla se dočkat dalšího tréninku.
Hlášky které měli mezi sebou Lucka a Rob byly prostě dokonalé, ty dva jsem si hned zamilovala. Pravda ale je, že v některých situacích jsem měla chuť oba dva zaškrtit.
Nejvíce jsem se asi ale nasmála u toho když Katka sedla za volant cestou na soutež, to jsem se smíchy skoro válela po zemi.

Konec se mi moc líbil, knihu jsem si neskutečně užila a určitě se k ní ještě někdy vrátím. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tanec v srdci v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x