Techniky akvarelu pro malíře & ilustrátory přehled

Techniky akvarelu pro malíře & ilustrátory
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483775/bmid_techniky-akvarelu-pro-malire-a-ilus-KSM-483775.jpg 5 1 1

Rozhodli jste se začít s akvarelem? Nebo se v této technice chcete zdokonalit? V obou případech je tato kniha právě pro vás! Komplexně a důkladně se věnuje technice malby a pomůže vám tak rozšířit váš repertoár a způsob malování různých motivů. Začnete důležitými základy, jako je zdokonalení pozorovacích schopností a pravidla kompozice. Poté využijete odborných rad umělců a ilustrátorů pracujících v celé řadě stylů. Díky nim a této knize se vybavíte dovednostmi a sebevědomím potřebným při rozvoj vlastního stylu a uměleckém růstu.... celý text

Literatura naučná Hobby Umění
Vydáno: , Universum (ČR)

Watercolor Techniques for Artists and Illustrators, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Techniky akvarelu pro malíře & ilustrátory. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Knihomolová
15.03.2022 5 z 5

Knihy o výtvarných technikách jsou pro mne často příliš stručné (tam, kde chci vědět víc) nebo naopak příliš obsáhlé (tam, kde mne to moc nezajímá). V tomto případě ale je vše, jak si představuji. Obsahově bohatá, inspirující a přesto nezahlcující kniha o akvarelu. Tleskám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Techniky akvarelu pro malíře & ilustrátory v seznamech

v Právě čtených2x