Templárova posledná výprava přehled

Templárova posledná výprava
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135450/bmid_templarova-posledna-vyprava-w8w-135450.jpg 4 41 41

Bývalý kňaz, teraz agent, otec Quart odchádza do Sevilly vyšetriť, kto je záhadný hacker, ktorému sa podarilo vniknúť do osobnej zložky pápeža. Vysvitne, že počítačový pirát konal v úmysle zachrániť barokový kostol v Seville, ktorý „opustil Pán Boh a za peniaze sa ho vzdala i miestna cirkev“. Napínavý dej s detektívnou zápletkou je prepletený historickým ľúbostným príbehom Carlotty Brunnerovej. Paralela záchrany kostola s príbehom lásky je nesmierne poetická a vášnivá a napokon vedie k vyústeniu celej záhady.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

La piel del tambor, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Templárova posledná výprava. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Alma-Nacida
14.02.2022 5 z 5

To bylo výborné, napínavé, propletené a i překvapivé, alespoň v závěru. Zatímco Vlámský obraz mě iritoval do té míry, že jsem knihu odložila, tady to byla jízda až do konce.

pipetion
25.05.2014 5 z 5

Není divu, že je Reverte jeden z nejprodávanějších a nejúspěšnějších současných španělských autorů. Román s detektivními prvky o osudovém vztahu. Zapamatovatelné postavy, překvapivý a úsměvný konec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Templárova posledná výprava v seznamech

v dalších seznamech1x