Markýzovo tajemství přehled

Markýzovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499851/bmid_markyzovo-tajemstvi-gT5-499851.jpg 4 12 12

Theakstone série

< 2. díl

Horatia se po nevydařené sezoně společnosti vyhýbá. Uvědomuje si, že je jiná než ostatní mladé dívky a příliš nemoderní na to, aby si našla manžela. Navíc před dvěma měsíci přišla o bratra, a aby našla jeho vraha, musí spojit síly s nenapravitelným sukničkářem markýzem Devizesem! Jeho návrh ji však překvapí: zinscenované svádění, které bratrovu záhadnou smrt vyřeší. A to před očima všech! Horatia ví, že Nickova náklonnost není skutečná, protože ona není ta, kterou by si dobrovolně vybral… ale s rostoucím nebezpečím při pátrání roste i vzájemná touha.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Harlequin

A Marquess, a Miss and Mystery, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Markýzovo tajemství. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Kudík
15.08.2022 4 z 5

Kratší příběh o tom, co se stane a co naleznete, když se podíváte pod masky (oděvy) při pátrání po zrádcích. Horatia potřebuje odhalit kdo zavraždil jejího bratra, a ten, kdo jí má pomoci, je jeho nejlepší přítel markýz Nick Devizes. A tak spojí své síly a od počátečních antipatií a předsudků se doberou vytouženého cíle. Jednoduché čtení s pár úsměvnými místy, které uteče ani nevíte jak. Pachatelů se nabízí vícero, já osobně s jistotou kápla pouze na jednoho, u druhého jsem si nebyla jistá. Oproti sérii "Popelky" je to rozdílný titul, mírně slabší bez větší akce či zápletky, ale na čtivosti to přesto neubírá.

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

13.09.2022

Kniha Markýzovo tajemství v seznamech