Toulavé cesty přehled

Toulavé cesty
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/547321/bmid_toulave-cesty.jpg 5 3 3

Pozitivně přijatá Trilogie šesti kontinentů mě přiměla pokračovat ve vyprávění příběhů, zážitků a legend z mnohaletých toulek světem. Z jednotlivých střípků zkouším opět složit pestrou mozaiku dobrodružství a pozvat čtenáře na další úchvatná místa. Vypravit se za námořníkem Sindibádem, prožít bujarý rej kostlivců při mexické Noci mrtvých, s Buffalo Billem nahánět prérií stáda bizonů, stopovat klokany ve stínu baobabů, ochutnat smažené tarantule, odolat kletbě mocných faraonů či stanout před mystickou Zdí nářků. Snad budete mít chuť vyrazit se mnou na ... toulavé cesty přírodou i městy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Toulavé cesty. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

david9235
dnes 5 z 5

Další skvělé cestopisné pokračování autora, který nás provede spoustou zajímavých míst doplněných vtipnými historkami.

jaroslav9503
dnes

Opet me dalsi kniha nezklamala, plno i detailnich informaci, zazitku a pouceni, nevsedni cteni.

Lavander1965
předevčírem 5 z 5

Autor se ve svých knihách kromě historek a zážitků z cest věnuje epickým tajuplným legendám, které dodávají textu punc originality. Jednotlivé popisované země tím získávají neotřelý a zajímavý úhel pohledu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Toulavé cesty v seznamech