Transfer přehled

Transfer https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521403/bmid_transfer-bz9-521403.jpg 3 86 86

Nikdy si nemůžeme být jistí, kde přistaneme. Velké evropské letiště, masa cestujících a každý z nich si v příručním zavazadle nese svůj osobní příběh. Občas o sebe zavadí ramenem a jejich cesty se na okamžik protnou. Žena žijící ve stínu svého partnera, programový smolař se slabostí pro Kerouaca, dcera na cestě z karu. Bianca Bellová ve své nové knize umně propojuje čtyři obyčejné a zároveň pozoruhodné příběhy a ukazuje, že život je jako tranzitní zóna, kde náhodné setkání s cizím osudem může ten náš přesměrovat jinam. Anebo taky ne.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Transfer. Přihlašte se a napište ho.

Lexand
17.05.2024 2 z 5

Průměrné čtení. Průměrná autorka.

Marie56
29.04.2024 4 z 5

Knižní "jednohubka". Charakteristý literární styl autorky, zajímavé postavy. Doporučuji.

Lily101
06.04.2024 2 z 5

Zklamání. Pěkná obálka knihy, zajímavý nápad, ale samotné povídky jsou pro mě zklamáním. U většiny z nich jsem se nutila číst dál, neb mě po pár stranách neoslovili (začala jsem si uvědomovat, že se děj vyvíjí ne úplně zajímavým směrem). Jsem ráda, že jsem si v knihkupectví knihu nekoupila, ale vypůjčila si z veřejné knihovny; a to i přesto, že jsem hodně zvažovala, zda si knihu nekoupit hned, poté, co jsem ji v regálu knihkupectví zahlédla.

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Kniha Transfer v seznamech