Tmavší než jantar přehled

Tmavší než jantar
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373943/bmid_tmavsi-nez-jantar-aSQ-373943.jpg 4 21 21

Travis McGee série

V detektivním příběhu z Floridy se „havarijní poradce“ Travis McGee, svérázný amatérský detektiv, a jeho přítel Meyer při nočním rybolovu stanou náhodnými svědky pokusu o vraždu dívky, kterou s uvázanou zátěží vhodí její vrahové do řeky. Jejím zachráněním se dostanou na stopu organizované prostituci a řetězu vražd vytipovaných klientů, zámožných a osamělých mužů středních let. Pátrání je ztíženo tím, že dívka svým vrahům neunikne a zemře pod koly kradeného auta. Za přispění tanečnice Merrimay a využití její podoby se zavražděnou dívkou je zločinecký gang dopaden.... celý text

Detektivky, krimi
Vydáno: , Naše vojsko

Darker than Amber , 1966

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tmavší než jantar. Přihlašte se a napište ho.

CharlesWard
21.06.2022 3 z 5

Chandler zůstává nepřekonán, ale tohle se mu docela přibližuje.

Allena24
29.11.2020 5 z 5

Typická americká krimi. Oceňuji autorův styl, který vynikl ve vztahu a komunikaci dvou kamarádů havarijního poradce Travise McGee a profesora Mayera.

sestricka1
17.06.2020 5 z 5

Vyslechnuto jednim dechem:-)) výborné. Přednes p. Honzoviče na jednicku, dal tomu přesně to, co text vyžadoval. Kniha velmi dobře napsaná, už se dívám po dalších dílech autora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tmavší než jantar v seznamech