Tsunami přehled

Tsunami
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539303/bmid_tsunami.jpg 4 617 617

Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tsunami. Přihlašte se a napište ho.

katynka78
17.06.2024 4 z 5

Nebyla to úplně na první dobrou volba k nadšenému čtení. Ale ukázalo se, že to byla dobrá volba k dobrému poslechu. Pana Krajča mám ráda a jeho hlas je jak samet, takže jeho přednes byl jistotou, že audiokniha bude víc jak milá.
Co se týče obsahu, tak mne kniha zaujala až tehdy, co o ní vyprávěla moje oblíbená booktuberka Danuška Goliášová, neboli Danago. Ta mne navnadila, že je to tsunami se vším všudy.
A bylo a jsem velmi ráda, že jsem tuto knihu našla a nechala si ji pustit skrz sluch do srdce. Pocity, osud, karma, láska, zmatek a následné vyrovnání se vším, co život dává a bere. Dokonalost. Tušila jsem, že paní Babinská umí, ale že umí až tak, to jsem opravdu nečekala.
A děkuju taky za to, že všechny otázky byly zodpovězeny, nikdo nebyl nedořešen a ač byly některé stránky života opravdu tvrdé, tak je z knihy cítit, že je to život. Ani přikrášlený, ani o nic víc ošklivý. Je zkrátka takový - tsunami.

KatyM.
14.06.2024 5 z 5

I z druhé knihy autorky jsem nadšená. Kniha je rozdělená do tří části, střídá se minulost se současnosti. Postavy jsou pěkně propracovány, děj má spád. Příběh byl překvapivý až do poslední stránky. Již se těším na další knihu od autorky.

Formicka93
01.06.2024 4 z 5

Nenáročná oddechová na dovolenou. Velice dobře se čte.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Nejprodávanější knihy posledního týdne 2022 (beletrie)

04.01.2023

Nejprodávanější knihy minulého týdne (50.)

21.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Cena čtenářů)

Kniha Tsunami v seznamech

v Právě čtených6x