Úžasná cesta Barnabyho Brocketa okolo sveta přehled

Úžasná cesta Barnabyho Brocketa okolo sveta
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394838/bmid_kromobycejna-pout-b-uzasna-cesta-ba-Kc5-394838.jpeg 4 66 66

Na rodine Brocketovcov nie je nič neobyčajné. Sú nudní, vážení a sú na to hrdí, ohŕňajú nos nad všetkým nezvyčajným a odlišným. Až do okamihu, keď prišiel na svet Barnaby Brocket, ktorý sa odmietal podriadiť zákonom gravitácie – on jednoducho lietal. Zúfalo chcel potešiť svojich rodičov, snažil sa zo všetkých síl ostať nohami na zemi, ale jednoducho to nešlo. Jeden osudný deň sa Brocketovci rozhodli, že toho majú dosť a nechajú svojho syna odletieť. Vystrašený, zúfalý a najmä osamelý Barnaby vletel do cesty jednému veľmi špeciálnemu teplovzdušnému balónu a tam sa začala jeho zázračná cesta okolo sveta.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Terrible Thing That Happened To Barnaby Brockett , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úžasná cesta Barnabyho Brocketa okolo sveta. Přihlašte se a napište ho.

Dani25
05.03.2023 5 z 5

J.Boyne patrí medzi mojich obľúbencov. Toto bola moja štvrtá kniha od neho a viem, že sa pustím do ďalšej.

luckomar
22.08.2022 3 z 5

Ostatní knihy rozhodně lepší... Tohle je spíše kousek pro mladší čtenáře. Čteno kvůli čtenářské výzvě ;-)

alibaba72
20.03.2022 5 z 5

Další velmi zajímavá kniha J. Boyna. Kam on chodí na ty nápady? Co kniha to klenot.

Velký knižní čtvrtek - 19. října

16.10.2017