Vražda s vůní mandlí přehled

Vražda s vůní mandlí
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239918/bmid_vrazda-s-vuni-mandli-239918.jpg 3 331 331

Stále oblíbenější autorka severské krimi, Camilla Läckberg, ve své novince Vražda s vůní mandlí přináší první samostatný případ Martina Molina, kolegy známého vyšetřovatele z Fjällbacky Patrika Hedströma. Příběh připomíná svou atmosférou detektivky Agathy Christie. Rodinné setkání na ostrově zkomplikuje sněhová bouře, která přeruší spojení s pevninou. Když je během večeře zavražděn bohatý dědeček Ruben, změní se zdánlivá rodinná idyla v noční můru. Všem je totiž jasné, že vrahem musí být jeden z nich...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda s vůní mandlí. Přihlašte se a napište ho.

ninano
27.10.2023 5 z 5

Skvělá detektivka ve stylu Agathy Christie od této severské autorky. Přiznám se, že nerozumím tomu nízkému hodnocení, které zde kniha má.

princesse
15.03.2023 3 z 5

Na sérii Eriky a Patrika to samozřejmě nemá ... Ze začátku jsem si připadala opravdu jako v jednom z dílů Hercula Poirota a na konci opět. Taková povídka na odpoledne.

Makůvka
30.07.2022 4 z 5

Mě se to líbilo. Mám od autorky přečtené skoro všechny knížky a vím, že některé jsou lepší než tato, ale já přesto byla moc spokojená. Byla to taková příjemná krimijednohubka na víkend a jelikož jsem i velký fanoušek Agathy Christie, tak jsem byla i příjemně potěšena stylem vyšetřování.

Knižní novinky (25. - 31. 7.)

20.07.2013

Kniha Vražda s vůní mandlí v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x