Kdyby to viděla přehled

Kdyby to viděla https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441589/bmid_kdyby-to-videla-Yb4-441589.jpg 4 31 31

Záhady Kate Wise série

Když je nalezen zavražděný manželský pár a žádný podezřelý není zřejmý, 55letá Kate Wise se po 30leté kariéře v FBI vrací z důchodu (a z jejího klidného předměstského života) aby se znovu vrátila do služeb FBI. Kateina brilantní mysl a bezkonkurenční schopnost vstoupit do mysli sériových vrahů je prostě nepostradatelná a FBI ji potřebuje, aby dokázala vyřešit tento tajemný případ. Proč byly dva páry zavražděny 50 mil od sebe a stejným způsobem? Co mohou mít společného? Odpověď, jak si Kate uvědomuje, je naléhavá, protože je přesvědčená, že se zabiják chystá opět udeřit. Ale ve smrtící hře kočky s myší, která následuje, Kate vstupuje do temných vod zabijákovy zkroucené mysli a přichází už možná pozdě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

If She Saw , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdyby to viděla. Přihlašte se a napište ho.

marekB78
18.05.2024 4 z 5

Opět pohodová detektivka. Nic náročného, ale celkem mě to bavilo :)

dana_vrana
10.05.2024 3 z 5

Další díl celkem odpočinkové detektivky. Jednoduchý vzorec vražd i vyšetřování, mezi tím něco málo ze života agentky Wise. Souhlasím s mnohými v tom, že překlad je místy dost divočina.

nai.ivka
01.05.2024 4 z 5

Snesu dost, jelikož neumím cizí jazyky, jsem vděčná, když mi knížku někdo přeloží. Ale tady mi připadá, že překladatel použil nějaký starší překladač ... dost to otravuje při čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdyby to viděla v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x