Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku

recenze

Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku (2022) 5 z 5 / EvikU.
Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku

Fiškus se stal naším oblíbeným dětským knižním hrdinou. Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku je šestým dílem. Vždy máme příběh jako jednu pohádku před spaním. Krásné ilustrace a ještě hezčí příběh, u kterého se obě bavíme.

Důmyslně vymyšlená past na lišku, aby jim nechodila žrát slepice, protože lišky se nestřílejí, na ty se musí vymyslet lest, aby je na slepice dočista přešla chuť.

Pan Pettson je takový kutil a má nápady. Dohromady s Fiškusem mají dokonalý plán, který má tři části, kdy se má liška vylekat a už nikdy na slepice nechodit.

Doslova jsme se s dcerkou smály nahlas. Každá další kniha kterou o Fiškusovi čteme je lepší a lepší a nemusí se číst postupně. Skvělá série pro školkový a mladší školní věk. Doporučuji, ani rodiče nepřijdou zkrátka.

Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku Jak Fiškus s Pettsonem napálili lišku Sven Nordqvist

Lišky se přece nestřílejí! Na ty je potřeba vyzrát. Kocourek Fiškus a děda Pettson si spokojeně žijí na malebném statku uprostřed švédského venkova. Ovšem jejich život není ani zdaleka poklidný! O to se většinou postarají koco... více