Nezapomeň na mě

recenze

Nezapomeň na mě (2024) 3 z 5 / lena.o.knihach
Nezapomeň na mě

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s @knihkupectvi_luxor za účelem recenze. #spoluprace

Ama Toressová je svatební koordinátorka a právě získala zakázku, o jaké se jí ani nesnilo. Klientky mají vybraného květináře, se kterým ale Ama už nechce nic mít. O tuhle svatbu snů ale nemůže přijít, takže jí nezbývá nic jiného než zkusit s Elliotem Bloomem vycházet.

Ama nás provází současností, kdy je v hlavní roli organizace svatby. Bohužel, zabírá tolik místa, že na něco dalšího už není prostor (třeba nějaká romantická linka nebo poznávání postav více do hloubky).

Kapitoly z pohledu Elliota se odehrávají v minulosti a jen tam vidíme nějaký romantický vztah mezi hlavní dvojicí.

Knihu jsem měla rychle přečtenou, ale škoda toho nevyužitého potencionálu. Z celého příběhu mě nejvíc bavil Elliot a co teprve jeho květinové tetování..

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Julie Soto

Svatební den by měl být dokonalý a Ama Toressová se o to moc ráda postará. Sama sice svatby skvěle koordinuje, nicméně na manželství nevěří. Její matka už totiž byla vdaná šestnáctkrát! Zádumčivý Elliot Bloom své květinářství zeza... více