Šarlatový závoj

recenze

Šarlatový závoj (2024) 4 z 5 / lena.o.knihach
Šarlatový závoj

Za knihu v rámci #spoluprace mockrát děkuji @albatrosmedia

Do světa z mé oblíbené trilogie Holubice a had jsem se moc těšila. I když se příběh tentokrát zaměřuje na lidskou dívku Célii a upíra Michala, známá parta postav z předchozí série se objevuje i zde, proto bych doporučovala mít knihy o čarodějnici Lou a chasseuru Reidovi přečtené.

Hned ze začátku na vás autorka většinu postav vychrlí a já byla ráda, že vím, o koho se jedná.

Než mě děj ale začal bavit, musela jsem si minimálně 150 stran počkat. Do té doby se to čtení táhlo a mně nedělalo problém Šarlatový závoj odložit uprostřed kapitoly.

Poté se to ale rozjelo a mě to neskutečně chytlo. Mezi hlavními postavami byla přesně TA správná chemie, která mě šíleně baví a vůbec mi tu nechyběly nějaké pikantnější scény. Mezi Célií a Michalem to jiskřilo a už kvůli nim si musíte tento první díl duologie přečíst.

Šarlatový závoj Šarlatový závoj Shelby Mahurin

Temná upíří romance ze světa bestsellerové série Holubice a had. Célie byla vždycky hodná holka s úctou k pravidlům. Jenže pak porušila tradici a rozhodla se stát první chasseurkou – šokovala tak celé království i svého snoubence... více